3298 zł
Cena netto: 2 681,30 zł
Cena netto: 2 681,30 zł
SKU: R8N87B
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: HP Inc.
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Switch HP Aruba dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Przełącznik HPE Aruba Networking CX 6000 24p 10M/100M/1G Class 4 PoE 4p SFP 1G 370 W stanowi rozwiązanie dla firm pragnących zwiększyć swoje możliwości sieciowe. Dzięki przepustowości 56 Gb/s i 24 portom obsługującym standard 10/100/1000 Base-T przełącznik ten zapewnia płynną łączność i wydajną obsługę danych. Dodatkowe 4 porty uplink Gigabit SFP umożliwiają elastyczną rozbudowę sieci, dzięki czemu przełącznik nadaje się do różnych architektur sieciowych. Kluczową cechą tego przełącznika jest jego elastyczność, ponieważ obsługuje on technologię Power over Ethernet (PoE+) z budżetem 370 W. Oznacza to, że urządzenia takie jak kamery IP i telefony mogą być zasilane bezpośrednio przez kabel sieciowy, co zmniejsza ilość dodatkowych źródeł zasilania. Przełącznik został zaprojektowany do pracy w środowiskach o temperaturze roboczej od 0°C do 45°C i wyposażony w system bocznego przepływu powietrza zapewniający wydajne chłodzenie, dzięki czemu działa niezawodnie w wymagających warunkach. Funkcje bezpieczeństwa, w tym obsługa szyfrowania SSL i wielu metod uwierzytelniania, takich jak RADIUS i TACACS+, zapewniają bezpieczeństwo i łatwość zarządzania siecią. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 24 porty - Tak |
| Rodzaj obudowy | Przepływ powietrza bok-bok montowany w szafie rack, montowany na ścianie 1U |
| Podtyp | Gigabit Ethernet |
| Porty | 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP (uplink) |
| Zasilanie przez Ethernet | PoE+ |
| Budżet poE | 370 W |
| Wykonanie | Zdolność przełączania: 56 Gb/s Przepustowość: 41,6 Mp/s Opóźnienie (1 Gbps): 1.5 µs |
| Pojemność | Rozmiar bufora pakietu: 12.38 MB Przełączane interfejsy wirtualne (SVI) (stos z dwóch): 16 Tabela hostów IPv4 (ARP): 1024 Tabela hostów IPv6 (ND): 512 Trasy IPv4 (Unicast): 512 Trasy IPv6 (Unicast): 512 Grupy IGMP: 512 Grupy MLD: 512 Liczba wpisów IPv4 ACL (ruch przychodzący): 1914 Liczba wpisów IPv6 ACL (ruch przychodzący): 957 Liczba wpisów MAC ACL (ruch przychodzący): 1914 |
| Wielkość tablicy adresów MAC | 8192 wpisów |
| Obsługiwane ramki Jumbo | 9198 bajtów |
| Protokół routingu | IGMP, IGMPv2, IGMPv3, MLD, MLDv2 |
| Protokół zdalnego zarządzania | MIB, CLI, RMON, SNMP, SNMP 2, SNMP 3 |
| Algorytm kodowania | SSL |
| Metoda identyfikacji | RADIUS, TACACS+, Secure Shell (SSH), Secure Shell v.2 (SSH2) |
| Cechy | PoE Class 4, CoS, ToS, TPM, przełączanie warstwy 2, trasowanie w 3 warstwach, Address Resolution Protocol, LLDP, UTM, UDLD, RPVST+, obsługa RSTP, obsługa MSTP |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.3x, IEEE 802.3az |
| Procesor | 1 x ARM Cortex-A9: 1.016 GHz |
| RAM | 2 GB DDR3 SDRAM |
| Pamięć fleszowa | 8 GB |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 24 x 10/100/1000 Base-T (PoE+) RJ-45 PoE Class 4 4 x Gigabit LAN SFP uplink 1 x USB-C konsola 1 x USB Type A host USB |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy wewnętrznej |
| Wymagane napięcie | AC 100-127/200-240 V (50/60 Hz) |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 16 wat |
| Różne | |
| Zestaw do montowania w stojaku | Dołączony |
| Zgodność z normami | IEC/EN 62368-1:2014, IEC/EN 62368-1:2018, UL 62368-1:2019 Ed.3, CSA C22.2 No. 62368-1:19 Third Edition, CNS 15598:2020, KC 62386-1:2021, VCCI-CISPR 32 Class A, CNS 15936 Class A, FCC CFR 47 Part 15 Class A, EN 55032:2015/A11:2020, CISPR-32 Class A, ICES-003 Issue 7: 2020 Class A, AS/NZS CISPR 32:2015 Class A, IEC/EN 60825-1:2014 Class 1, Laser Class 1, CISPR 35: 2016, EN 55035:2017/A11:2020, IEC 61000-4-2, IEC 61000-4-3, IEC 61000-4-4, IEC 61000-4-5, IEC 61000-4-6, IEC 61000-4-8, IEC 61000-4-11, EN 61000-3-2, IEC 61000-3-2, EN 61000-3-3, IEC 61000-3-3 |
| Typ ceny | BTO |
| Lokalizacja | Angielski / Europa |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | AOS-CX |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 44.25 cm |
| Głębokość | 26.82 cm |
| Wysokość | 4.39 cm |
| Waga | 3.68 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - dożywotnia |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 45 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 5–95% (niekondensująca) |
| Min. temperatura przechowywania | -40 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 70 °C |
| Zakres wilgotności pamięci | 5–90% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | R8N87B |
| Dane producenta | HP Inc. 1501 Page Mill Road Palo Alto, CA 94304 Stany Zjednoczone Telefon: +1 650-857-1501 |
| Podmiot odpowiedzialny | HP Inc. Polska Sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska Telefon: +48 22 50 20 670 |
| Pomoc techniczna | https://support.hp.com/pl-pl |







