105 zł
Cena netto: 85,37 zł
Cena netto: 85,37 zł
SKU: GS1200-8V3-EU0101F
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Zyxel
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Switch ZYXEL 8-Port dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Zarządzany L2 Zarządzanie przez stronę www
- Obsługa jakość serwisu (QoS)
- Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet: 8
- 10BASE-T, 100BASE-T, 1000BASE-T
- Wielkość tabeli adresów: 4000 wejścia Przepustowość rutowania/przełączania: 16 Gbit/s
- Desktop
- Prąd przemienny Zasilacz dołączony
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 8 porty - smart |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny |
| Podtyp | Gigabit Ethernet |
| Porty | 8 x 10/100/1000 |
| Wykonanie | Zdolność przełączania: 16 Gb/s Pamięć bufora: 192 KB |
| Wielkość tablicy adresów MAC | 4000 wpisów |
| Obsługiwane ramki Jumbo | 9KB |
| Protokół routingu | IGMPv2, IGMPv3, IGMP |
| Protokół zdalnego zarządzania | HTTP |
| Cechy | Metalowa obudowa, automatyczna funkcja uplink (auto MDI/MDI-X), zapamiętaj i przekaż, możliwy pełen dupleks, sterowanie przepływem, portal zarządzania sieciowym GUI, obsługa VLAN, WRR, QoS na bazie portu, CoS, Broadcast Storm Control, obsługa LDF, zapobieganie powstawaniu pętli, Link Aggregation, dublowanie portów, bez chłodzenia, nasłuchiwanie IGMP, kontrolki statusu LED, przycisk resetu, EEE, możliwość montowania na ścianie |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3x, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3az |
| Wbudowane urządzenia | Przełącznik wł./wył. |
| Wskaźniki statusu | Zasilanie, system |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 8 x 1000Base-TX RJ-45 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy zewnętrznej |
| Wymagane napięcie | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Różne | |
| Zgodność z normami | EMC 2014/30/EU, UKCA |
| Lokalizacja | Europa |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 15.5 cm |
| Głębokość | 8.5 cm |
| Wysokość | 2.6 cm |
| Waga | 325 g |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 16.1 cm |
| Głębokość transportowa | 9 cm |
| Wysokość transportowa | 9.5 cm |
| Waga transportowa | 497 g |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10-90% nieskroplone |
| Min. temperatura przechowywania | -40 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 70 °C |
| Zakres wilgotności pamięci | 10-90% nieskroplone |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | GS1200-8V3-EU0101F |
| Dane producenta | Adres: No.2 Industry East RD. IX, Hsinchu Science Park, Hsinchu 30075, Tajwan Telefon: +886-3-5783942 E-mail: sales@zyxel.com.tw Strona internetowa: www.zyxel.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Pl. Konesera 8, 03-736 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 333 82 50 E-mail: salespl@zyxel.eu Strona internetowa: www.zyxel.com/pl/pl |
| Pomoc techniczna | https://support.zyxel.eu/hc/pl |







