721 zł
Cena netto: 586,18 zł
Cena netto: 586,18 zł
SKU: CSS610-8P-2S+OUT
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: MikroTik
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt MIKROTIK CSS610-8P-2S+OUT Sw dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| MikroTik netPower Lite 8P to wszechstronny przełącznik zaprojektowany z myślą o niezawodnej pracy sieci w wymagających środowiskach. Dzięki szerokiemu zakresowi temperatur roboczych od -40°C do 70°C, zachowuje wydajność w ekstremalnych warunkach. Idealny do różnych opcji montażu, w tym na słupie, powierzchni i ścianie, obsługuje również technologię Power over Ethernet (PoE+) z budżetem 120 W, dzięki czemu nadaje się do zasilania urządzeń, zapewniając jednocześnie niezawodną transmisję danych poprzez 8 portów Gigabit Ethernet i 2 porty uplink 10G SFP+. Wyposażony w wygodne funkcje, przełącznik ten oferuje możliwości monitorowania, w tym śledzenie temperatury i napięcia procesora, zapewniając optymalną wydajność. Klasa ochrony IP54 potwierdza jego odporność na kurz i wilgoć, a zgodność z normami takimi jak IEEE 802.3af i IEEE 802.3at zapewnia kompatybilność między urządzeniami. Dzięki średniemu czasowi między awariami (MTBF) wynoszącemu 200 000 godzin, MikroTik netPower Lite 8P zapewnia niezawodne działanie i długotrwałą infrastrukturę sieciową. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 8 porty - smart |
| Rodzaj obudowy | Montowany na słupku, do montażu na powierzchni, montowany na ścianie |
| Podtyp | Gigabit Ethernet |
| Porty | 8 x 10/100/1000 + 2 x 10 Gigabit SFP+ |
| Zasilanie przez Ethernet | PoE+ |
| Budżet poE | 120 W |
| Cechy | Monitor temperatury komputera, monitorowanie napięciu, Zgodność z UPS, chłodzenie pasywne, czujnik temperatury |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Pamięć fleszowa | 64 KB |
| Wskaźniki statusu | Połączone urządzenie 10G, aktywność, DC, łącze/aktywność/prędkość, zasilanie |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 8 x 10/100/1000 Base-T RJ-45 PoE+ 2 x 10GBase-X SFP+ uplink |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Iniektor zasilania |
| Wymagane napięcie | DC 24 - 57 V |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | 2 zaciski węża, zestaw montażowy K-66 |
| MTBF | 200,000 godziny |
| Zgodność z normami | EAC, RoHS, IP54, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | MikroTik SwitchOS Lite |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | -40 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 70 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | CSS610-8P-2S+OUT |
| Dane producenta | SIA Mikrotīkls Ūnijas iela 2 Ryga, LV-1039 Łotwa Telefon: +371-6-7317700 E-mail: info@mikrotik.com Strona internetowa: mikrotik.com |
| Pomoc techniczna | https://mikrotik.com/support |







