3195 zł
Cena netto: 2 597,56 zł
Cena netto: 2 597,56 zł
SKU: GS348TP-200EUS
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Netgear
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt NETGEAR S350 Series dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Zarządzany L2/L3 Zarządzanie przez stronę www
- Obsługa jakość serwisu (QoS)
- Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet: 48
- Wielkość tabeli adresów: 16000 wejścia Przepustowość rutowania/przełączania: 104 Gbit/s
- Lista kontrolna dostępu (ACL)
- 1U Możliwości montowania w stelażu
- PoE Obsługa PoE
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 48 porty - 2+ / L3 Lite - smart |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny, montowany w szafie rack |
| Podtyp | Gigabit Ethernet |
| Porty | 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x SFP |
| Zasilanie przez Ethernet | PoE+ |
| Budżet poE | 380 W |
| Wykonanie | Prędkość zmiany materiału: 104 Gb/s Szybkość przesyłania dalej (pakiety 64-bit): 77,38 Mp/s Latencja światłowodów 1 Gbps (pakiety 64-bajtowe): 2.5 µs Latencja przewodów miedzianych 1 Gbps (pakiety 64-bajtowe): 3.35 µs |
| Pojemność | Rozmiar bufora pakietu: 1,5 MB ACL: 100 Tabela VLAN: 256 Grupy multicast IGMP: 512 Kolejki priorytetów: 8 Wpisy DHCP snooping: 256 |
| Wielkość tablicy adresów MAC | 16K wpisów |
| Obsługiwane ramki Jumbo | 10000 bajtów |
| Protokół routingu | IGMPv2, IGMP, IGMPv3 |
| Protokół zdalnego zarządzania | SNMP 1, SNMP 2c, SNMP 3, RMON 1, RMON 2, RMON 3, RMON 9, IPv4, Syslog, HTTP, HTTPS, TFTP |
| Algorytm kodowania | TLS 1.2 |
| Metoda identyfikacji | RADIUS, TACACS+ |
| Cechy | EEE, obsługa VLAN, QoS, zapamiętaj i przekaż, obsługa ACL, nasłuchiwanie IGMP, zabezpieczone porty, nasłuchiwanie DHCP, dynamiczne przypisanie VLAN, podwójne obrazy oprogramowania, WRR, VLAN głos automatyczny, MAC based VLAN, Auto VoIP, Voice VLAN, automatyczne wideo VLAN, Broadcast Storm Control, kontrola nad szturmem pakietów multicast, kontrola nad szturmem pakietów unicast, zapobieganie atakom typu DoS, obsługa Syslog, dublowanie portów, obsługa DiffServ, CoS, ToS, Guest VLAN, blokada MAC, klient SNTP, klient DHCP, obsługa STP, obsługa RSTP, obsługa MSTP, SP, wyłącznik wł./wył. PoE, harmonogramowanie PoE, uwierzytelnianie 802.1x |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3x, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1D, IEEE 802.1w, IEEE 802.1s, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1ab (LLDP) |
| Procesor | : 800 MHz |
| RAM | 512 MB |
| Pamięć fleszowa | 64 MB |
| Wbudowane urządzenia | 2 x wentylator |
| Wskaźniki statusu | Łącze/aktywność/prędkość, PoE, wentylator, zasilanie, PoE max |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 48 x 1000Base-T RJ-45 PoE+ - 30 W 4 x 1000Base-X SFP |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy wewnętrznej |
| Wymagane napięcie | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Wymagany prąd elektryczny | 8 A |
| Zużycie energii w trybie aktywności | 45 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 23 wat |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Gumowa nóżka, kabel zasilający, zestaw montażu półki |
| Zestaw do montowania w stojaku | Dołączony |
| MTBF | 1,410,340 godziny |
| Zgodność z normami | ANSI C63.4:2014, AS/NZS CISPR32:2013 Class A, BSMI CNS 13438 Class A, CISPR 32:2012, EN 55024:2010, EN 61000-3-3:2013, FCC CFR47 Part 15 A, GB/T9254-2008 Class A, ICES-003:2016 issue 6 Class A, VCCI-CISPR 32:2016 Class A, YD/T993-1998, EN 60950-1:2006+A11:2009+A1:2010+A12:2011+A2:2013, IEC 60950-1:2005 (ed.2)+A1:2009+A2:2013, IEC60950/EN60950, UL 1950, AN/NZS 60950.1:2015, BSMI CNS 14336-1, CCC |
| Lokalizacja | Europa |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 44 cm |
| Głębokość | 31.6 cm |
| Wysokość | 4.3 cm |
| Waga | 4.05 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata Wsparcie techniczne - konsultacja telefoniczna - 90 dni |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 50 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 95% RH (non-condensing) |
| Min. temperatura przechowywania | -20 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 70 °C |
| Zakres wilgotności pamięci | 95% RH (non-condensing) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | GS348TP-200EUS |
| Dane producenta | Netgear, Inc. 350 E. Plumeria Drive San Jose, CA 95134 Stany Zjednoczone Telefon: +1 408-907-8000 |
| Podmiot odpowiedzialny | Netgear International Limited 6th Floor, Penrose Two Penrose Dock T23 YY09, Cork Irlandia |
| Pomoc techniczna | https://www.netgear.com/support/ |







