1598 zł
Cena netto: 1 299,19 zł
Cena netto: 1 299,19 zł
SKU: GS324TP-200EUS
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Netgear
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt NETGEAR S350 Series dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Zarządzany L2/L3 Zarządzanie przez stronę www
- Obsługa jakość serwisu (QoS)
- Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet: 24
- Wielkość tabeli adresów: 16000 wejścia Przepustowość rutowania/przełączania: 52 Gbit/s
- Lista kontrolna dostępu (ACL)
- 1U Możliwości montowania w stelażu
- PoE Obsługa PoE
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 24 porty - 2+ / L3 Lite - smart |
| Rodzaj obudowy | Montowany w szafie rack |
| Podtyp | Gigabit Ethernet |
| Porty | 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x SFP |
| Zasilanie przez Ethernet | PoE+ |
| Budżet poE | 190 W |
| Wykonanie | Prędkość zmiany materiału: 52 Gb/s Latencja światłowodów 1 Gbps (pakiety 64-bajtowe): 3.13 µs Szybkość przesyłania dalej (pakiety 64-bit): 38,6 Mp/s |
| Pojemność | Rozmiar bufora pakietu: 1,5 MB ACL: 100 Tabela VLAN: 256 Grupy multicast IGMP: 512 Kolejki priorytetów: 8 Wpisy DHCP snooping: 256 |
| Wielkość tablicy adresów MAC | 16K wpisów |
| Obsługiwane ramki Jumbo | 10000 bajtów |
| Protokół routingu | IGMPv2, IGMP, IGMPv3 |
| Protokół zdalnego zarządzania | SNMP 1, SNMP 2c, SNMP 3, RMON 1, RMON 2, RMON 3, RMON 9, IPv4, Syslog, HTTP, HTTPS, TFTP |
| Algorytm kodowania | TLS 1.2 |
| Metoda identyfikacji | RADIUS, TACACS+ |
| Cechy | EEE, nasłuchiwanie IGMP, zabezpieczone porty, nasłuchiwanie DHCP, dynamiczne przypisanie VLAN, podwójne obrazy oprogramowania, zapamiętaj i przekaż, WRR, obsługa VLAN, VLAN głos automatyczny, MAC based VLAN, Auto VoIP, Voice VLAN, automatyczne wideo VLAN, Broadcast Storm Control, kontrola nad szturmem pakietów multicast, kontrola nad szturmem pakietów unicast, zapobieganie atakom typu DoS, obsługa Syslog, dublowanie portów, obsługa DiffServ, QoS, CoS, ToS, Guest VLAN, blokada MAC, klient SNTP, klient DHCP, obsługa ACL, obsługa STP, obsługa RSTP, obsługa MSTP, SP, wyłącznik wł./wył. PoE, harmonogramowanie PoE, uwierzytelnianie 802.1x |
| Zgodność z normami | IEEE 802.1Q, IEEE 802.1D, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.3x, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.1x, IEEE 802.3u, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3z, IEEE 802.1p |
| Procesor | : 800 MHz |
| RAM | 512 MB |
| Pamięć fleszowa | 64 MB |
| Wbudowane urządzenia | 2 x wentylator |
| Wskaźniki statusu | Łącze/aktywność/prędkość, PoE, zasilanie, wentylator, PoE max |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 24 x 1000Base-T RJ-45 PoE+ - 30 W 2 x 1000Base-X SFP |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy wewnętrznej |
| Ilość zainstalowanych | 1 |
| Wymagane napięcie | AC 100-240 V (50 - 60 Hz) |
| Wymagany prąd elektryczny | 4 A |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 11.1 wat |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Gumowa nóżka |
| Zestaw do montowania w stojaku | Dołączony |
| MTBF | 1,784,610 godziny |
| Zgodność z normami | AS/NZS CISPR32:2013 Class A, VCCI-CISPR 32:2016 Class A, FCC CFR47 Part 15 Class A, ANSI C63.4:2014, BSMI CNS 13438 Class A, ICES-003:2016 issue 6 Class A, IEC 60950-1:2005 (ed.2)+A1:2009+A2:2013, EN 60950-1:2006+A1:2010+A11:2009 + A12:2011 + A2:2013, AN/NZS 60950.1:2015, BSMI CNS 14336-1 |
| Lokalizacja | Europa |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 44 cm |
| Głębokość | 25.7 cm |
| Wysokość | 4.3 cm |
| Waga | 3.53 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata Wsparcie techniczne - konsultacja telefoniczna - 90 dni |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 50 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 95% RH (non-condensing) |
| Min. temperatura przechowywania | -20 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 70 °C |
| Zakres wilgotności pamięci | 95% RH (non-condensing) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | GS324TP-200EUS |
| Dane producenta | Netgear, Inc. 350 E. Plumeria Drive San Jose, CA 95134 Stany Zjednoczone Telefon: +1 408-907-8000 |
| Podmiot odpowiedzialny | Netgear International Limited 6th Floor, Penrose Two Penrose Dock T23 YY09, Cork Irlandia |
| Pomoc techniczna | https://www.netgear.com/support/ |







