NETGEAR S350 Series 8-Port Gigabit Ethernet PoE+ Smart Managed Essentials with 2 Dedicated SFP Ports
721 zł
Cena netto: 586,18 zł
Cena netto: 586,18 zł
SKU: GS310TP-200EUS
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Netgear
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt NETGEAR S350 Series dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Zarządzany L2/L3 Zarządzanie przez stronę www
- Obsługa jakość serwisu (QoS)
- Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet: 8
- Wielkość tabeli adresów: 8000 wejścia Przepustowość rutowania/przełączania: 20 Gbit/s
- Lista kontrolna dostępu (ACL)
- Desktop
- DC/PoE Obsługa PoE
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 8 porty - 2+ / L3 Lite - smart |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny, montowany na ścianie |
| Podtyp | Gigabit Ethernet |
| Porty | 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x SFP |
| Zasilanie przez Ethernet | PoE+ |
| Budżet poE | 55 W |
| Wykonanie | Przepustowość: 20 Gb/s Szybkość przesyłania dalej (pakiety 64-bit): 14 Mpps |
| Pojemność | Pamięć bufora pakietów: 512 KB Grupy multicast: 256 Obsługuje VLANs: 64 Wpisy DHCP snooping: 256 Kolejki priorytetów: 8 Trasy IPv4 (statyczne): 32 Wpisy ARP: 512 |
| Wielkość tablicy adresów MAC | 8K wpisów |
| Obsługiwane ramki Jumbo | 10000 bajtów |
| Protokół routingu | IGMPv2, IGMP, IGMPv3 |
| Protokół zdalnego zarządzania | SNMP 1, SNMP 2c, SNMP 3, RMON 1, RMON 2, RMON 3, RMON 9, IPv4, Syslog, HTTP, HTTPS, TFTP |
| Cechy | Bez chłodzenia, Auto VoIP, zapamiętaj i przekaż, WRR, SP, MAC based VLAN, Voice VLAN, VLAN głos automatyczny, automatyczne wideo VLAN, ICMP IRDP, obsługa RSTP, obsługa MSTP, obsługa STP, zapobieganie atakom typu DoS, test kabla, lustro portów wiele-do-jednego, ograniczanie przepustowości portu, nasłuchiwanie IGMP, EEE, zabezpieczone porty, nasłuchiwanie DHCP, dynamiczne przypisanie VLAN, podwójne obrazy oprogramowania, obsługa VLAN, Broadcast Storm Control, kontrola nad szturmem pakietów multicast, kontrola nad szturmem pakietów unicast, obsługa Syslog, dublowanie portów, obsługa DiffServ, QoS, CoS, ToS, Guest VLAN, blokada MAC, klient SNTP, klient DHCP, obsługa ACL, wyłącznik wł./wył. PoE, harmonogramowanie PoE, uwierzytelnianie 802.1x |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1D, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1ab (LLDP) |
| Procesor | : 500 MHz |
| RAM | 128 MB |
| Pamięć fleszowa | 32 MB |
| Wskaźniki statusu | Łącze/aktywność/prędkość, PoE, PoE max |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 8 x 1000Base-T RJ-45 PoE+ - 30 W 2 x 1000Base-X SFP |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy zewnętrznej |
| Wymagane napięcie | DC 54 V |
| Wymagany prąd elektryczny | 1.25 A |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 4.3 wat |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilający (UE), gumowa nóżka |
| MTBF | 1,200,041 godziny |
| Zgodność z normami | AS/NZS CISPR32:2013 Class A, VCCI-CISPR 32:2016 Class A, FCC CFR47 Part 15 Class A, ANSI C63.4:2014, BSMI CNS 13438 Class A, ICES-003:2016 issue 6 Class A, IEC 60950-1:2005 (ed.2)+A1:2009+A2:2013, EN 60950-1:2006+A1:2010+A11:2009 + A12:2011 + A2:2013, AN/NZS 60950.1:2015, BSMI CNS 14336-1 |
| Lokalizacja | Europa |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 23.6 cm |
| Głębokość | 10.1 cm |
| Wysokość | 3 cm |
| Waga | 610 g |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 95% RH (non-condensing) |
| Min. temperatura przechowywania | -20 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 70 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | GS310TP-200EUS |
| Dane producenta | Netgear, Inc. 350 E. Plumeria Drive San Jose, CA 95134 Stany Zjednoczone Telefon: +1 408-907-8000 |
| Podmiot odpowiedzialny | Netgear International Limited 6th Floor, Penrose Two Penrose Dock T23 YY09, Cork Irlandia |
| Pomoc techniczna | https://www.netgear.com/support/ |







