244 zł
Cena netto: 198,37 zł
Cena netto: 198,37 zł
SKU: MS108GS-M2
Dostępność: ostatnie sztuki
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: TP-Link
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Switch TP-LINK MERCUSYS dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Przełącznik Mercusys MS108GS-M2 V1 stanowi rozwiązanie umożliwiające rozbudowę sieci o wiele urządzeń. Dzięki kompaktowej obudowie typu desktop przełącznik ten doskonale wpisuje się w różne środowiska, zarówno biurowe, jak i domowe. Jego wydajność zapewnia szybki i sprawny transfer danych między podłączonymi urządzeniami, co czyni go idealnym wyborem dla użytkowników pragnących zwiększyć możliwości swojej sieci. Dzięki przełącznikowi Mercusys użytkownicy mogą podłączyć osiem urządzeń Ethernet, co ułatwia płynną komunikację zarówno w sieciach przewodowych, jak i bezprzewodowych. Urządzenie to zostało dostosowane do wymagań nowoczesnych sieci, obsługując szeroki zakres zastosowań, a jednocześnie zapewniając elastyczność w zakresie przyszłej rozbudowy. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 8 porty |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny, montowany na ścianie |
| Podtyp | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Porty | 8 x 100/1000/2.5G |
| Wykonanie | Zdolność przełączania: 40 Gb/s Szybkość przekazywania pakietów: 29,8 Mp/s |
| Pojemność | Zdolność buforowania (MB): 8 |
| Wielkość tablicy adresów MAC | 4K wpisów |
| Obsługiwane ramki Jumbo | 12KB |
| Cechy | Metalowa obudowa, sterowanie przepływem, DSCP based QoS, nasłuchiwanie IGMP, autonegocjacja, automatyczna funkcja uplink (auto MDI/MDI-X), bez chłodzenia, zapamiętaj i przekaż, starzenie automatyczne adresów MAC, uczenie automatyczne adresów MAC |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3x, IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3bz, IEEE 802.3u |
| Wskaźniki statusu | Zasilanie, łącze/aktywność |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 8 x 100/1000/2.5G RJ-45 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy zewnętrznej |
| Moc wyjściowa | 12 V - 1 A |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Gumowa nóżka |
| Zgodność z normami | Plug and Play, FCC, RoHS |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 15.8 cm |
| Głębokość | 10.1 cm |
| Wysokość | 2.54 cm |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10 - 90% RH (non-condensing) |
| Min. temperatura przechowywania | -40 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 70 °C |
| Zakres wilgotności pamięci | 5 - 90% RH (non-condensing) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | MS108GS-M2 |
| Dane producenta | TP-Link Technologies Co., Ltd. Shenzhen, Guangdong Chiny Telefon: +86 755 2650 8000 Strona internetowa: www.tp-link.com |
| Podmiot odpowiedzialny | ul. Ożarowska 40/42 05-850 Duchnice Polska Telefon: +48 22 360 63 63 (dla połączeń z telefonów komórkowych) Godziny pracy: Poniedziałek–Piątek, 9:00–19:00 Strona internetowa: www.tp-link.com/pl |
| Pomoc techniczna | https://www.tp-link.com/pl/support/ |







