45618 zł
Cena netto: 37 087,80 zł
Cena netto: 37 087,80 zł
SKU: C9200L-48PXG-2Y-M
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Switch CISCO Catalyst dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Przełącznik Cisco Meraki Catalyst 9200L-48PXG-2Y oferuje wydajność i niezawodność dostosowaną do nowoczesnych środowisk sieciowych. Dzięki przepustowości przełączania wynoszącej 340 Gb/s i szybkości przekazywania wynoszącej 252,97 Mpps przełącznik ten został zaprojektowany z myślą o wydajnej obsłudze dużego natężenia ruchu. Posiada 48 portów, w tym funkcję Power over Ethernet (PoE+), i obsługuje do 4094 sieci VLAN, dzięki czemu nadaje się zarówno do małych, jak i dużych konfiguracji sieciowych. Ten wytrzymały model jest wyposażony w dwa wentylatory zapewniające skuteczne chłodzenie i działa w szerokim zakresie temperatur od -5°C do 45°C. Urządzenie jest również zgodne z wieloma normami, co zapewnia kompatybilność i bezpieczeństwo w różnych instalacjach. Ulepszone funkcje, takie jak jakość usług (QoS), możliwości serwera DHCP oraz zaawansowane środki bezpieczeństwa, takie jak uwierzytelnianie wieloskładnikowe, zapewniają bezpieczne i wydajne zarządzanie siecią. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 48 porty - L3 - Tak - wieżowy |
| Rodzaj obudowy | Montowany w szafie rack 1U |
| Podtyp | Gigabit Ethernet |
| Porty | 40 x 10/100/1000Base-T (PoE+) + 8 x 100/1000/2.5G/5G/10G (PoE+) + 2 x 1 Gigabit / 10 Gigabit / 25 Gigabit SFP28 (uplink) |
| Zasilanie przez Ethernet | PoE+ |
| Budżet poE | 740 W |
| Wykonanie | Zdolność przełączania: 340 Gb/s Szybkość przekierowywania: 252,97 Mp/s Szybkość przesyłania z układaniem: 313 Mpps Przepustowość zagregowana: 420 Gb/s |
| Pojemność | Kolejki QoS: 8 Maks. liczba sieci VLAN: 4094 |
| Wielkość tablicy adresów MAC | 16K wpisów |
| Maks. ilość części w wieży | 8 |
| Protokół routingu | Statyczne trasowanie IP, RSTP, STP, OSPFv2, PIM-SM, VRRP |
| Protokół zdalnego zarządzania | SNMP, HTTP, Syslog, DHCP |
| Metoda identyfikacji | RADIUS |
| Cechy | ZTP, statystyki użytkowania, możliwość aktualizacji firmwaru, powiadomienie typu push, QoS, mapowanie DSCP do CoS, BPDU Guard, Loop Guard, UDLD, PVST, RPVST, CDP, dublowanie portów, nasłuchiwanie IGMP, ASM, serwer DHCP, przekaźnik DHCP, MFA, RBAC, MAB, przycisk resetu |
| Zgodność z normami | IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1x |
| Wbudowane urządzenia | 2 x wentylator |
| Wskaźniki statusu | Ostrzeganie, system |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 40 x 1000Base-T RJ-45 PoE+ - 30 W 8 x 100/1000/2.5G/5G/10GBase-T RJ-45 PoE+ - 30 W 2 x 1/10/25GBase-X SFP28 uplink 2 x stos sieciowy 1 x zarządzanie RJ-45 1 x mini-USB Type B konsola 2 x USB Type A 1 x konsola RJ-45 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy wewnętrznej - komponent podłączany na gorąco |
| Ilość zainstalowanych | 1 |
| Maksymalna obsługiwana ilość | 2 |
| Zasilanie nadmiarowe | Opcja |
| Moc wyjściowa | 1000 wat |
| Wymagane napięcie | AC |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 71.45 wat |
| Różne | |
| Zestaw do montowania w stojaku | Dołączony |
| MTBF | 337,360 godziny |
| Zgodność z normami | AS/NZS 3548 Klasa A, BSMI Class A, CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1, CAN/CSA-C22.2 No. 62368-1, CCC, CISPR 32 Class A, CISPR 35, EN 300 386, EN 55032 Class A, EN 55035, EN 60950-1, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN 62368-1, FCC CFR47 Part 15 A, ICES-003 Klasa A, IEC 60950-1, IEC 62368-1, RoHS, UL 60950-1, UL 62368-1, VCCI Class A |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 44.5 cm |
| Głębokość | 39.1 cm |
| Wysokość | 4.4 cm |
| Waga | 5.71 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - wymiana ekspresowa - dożywotnia - czas reakcji: następny dzień roboczy |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | -5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 45 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 5 - 90% |
| Min. temperatura przechowywania | -20 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 70 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | C9200L-48PXG-2Y-M |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







