28129 zł
Cena netto: 22 869,11 zł
Cena netto: 22 869,11 zł
SKU: C9200L-24PXG-4X-M
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Switch CISCO Catalyst dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Cisco Meraki Catalyst 9200L-24PXG-4X został zaprojektowany z myślą o wysokiej wydajności sieci i jest idealnym rozwiązaniem dla firm, które wymagają wydajnego zarządzania i wszechstronności w zakresie łączności. Dzięki przepustowości przełączania wynoszącej 272 Gb/s i szybkości przekazywania wynoszącej 262 Mpps urządzenie to zapewnia płynny transfer danych i wydajną obsługę ruchu. Funkcje ułatwiające zarządzanie, takie jak Zero-touch provisioning i Role-Based Access Control, upraszczają zarządzanie siecią, jednocześnie zwiększając ogólne bezpieczeństwo. Model ten obsługuje różne protokoły, w tym OSPFv2 i PIM-SM, dzięki czemu można go dostosować do różnych środowisk sieciowych. Wyposażony w 24 porty, w tym funkcję Power over Ethernet, przełącznik ten zasila urządzenia takie jak punkty dostępowe i kamery IP, jednocześnie zmniejszając potrzebę stosowania dodatkowego okablowania. Zbudowany z myślą o różnych warunkach środowiskowych, działa wydajnie w temperaturach od -5°C do 45°C i ma średni czas między awariami (MTBF) wynoszący 379 410 godzin, co podkreśla jego niezawodność w wymagających scenariuszach. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 24 porty - L3 - Tak - wieżowy |
| Rodzaj obudowy | Montowany w szafie rack 1U |
| Podtyp | Gigabit Ethernet |
| Porty | 16 x 10/100/1000Base-T (PoE+) + 8 x 100/1000/2.5G/5G/10G (PoE+) + 4 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ (uplink) |
| Zasilanie przez Ethernet | PoE+ |
| Budżet poE | 370 W |
| Wykonanie | Zdolność przełączania: 272 Gb/s Szybkość przekierowywania: 214,28 Mp/s Szybkość przesyłania z układaniem: 262 Mp/s Przepustowość zagregowana: 352 Gb/s |
| Pojemność | Kolejki QoS: 8 Maks. liczba sieci VLAN: 4094 |
| Wielkość tablicy adresów MAC | 16K wpisów |
| Maks. ilość części w wieży | 8 |
| Protokół routingu | Statyczne trasowanie IP, RSTP, STP, OSPFv2, PIM-SM, VRRP |
| Protokół zdalnego zarządzania | SNMP, HTTP, Syslog, DHCP |
| Metoda identyfikacji | RADIUS |
| Cechy | ZTP, statystyki użytkowania, możliwość aktualizacji firmwaru, powiadomienie typu push, QoS, mapowanie DSCP do CoS, BPDU Guard, Loop Guard, UDLD, PVST, RPVST, CDP, dublowanie portów, nasłuchiwanie IGMP, ASM, serwer DHCP, przekaźnik DHCP, MFA, RBAC, MAB, przycisk resetu |
| Zgodność z normami | IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1x |
| Wbudowane urządzenia | 2 x wentylator |
| Wskaźniki statusu | Ostrzeganie, system |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 16 x 1000Base-T RJ-45 PoE+ - 30 W 8 x 100/1000/2.5G/5G/10GBase-T RJ-45 PoE+ - 30 W 4 x 1/10GBase-X SFP+ uplink 2 x stos sieciowy 1 x zarządzanie RJ-45 1 x mini-USB Type B konsola 2 x USB Type A 1 x konsola RJ-45 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy wewnętrznej - komponent podłączany na gorąco |
| Ilość zainstalowanych | 1 |
| Maksymalna obsługiwana ilość | 2 |
| Zasilanie nadmiarowe | Opcja |
| Moc wyjściowa | 600 wat |
| Wymagane napięcie | AC |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 64.54 wat |
| Różne | |
| Zestaw do montowania w stojaku | Dołączony |
| MTBF | 379,410 godziny |
| Zgodność z normami | AS/NZS 3548 Klasa A, BSMI Class A, CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1, CAN/CSA-C22.2 No. 62368-1, CCC, CISPR 32 Class A, CISPR 35, EN 300 386, EN 55032 Class A, EN 55035, EN 60950-1, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN 62368-1, FCC CFR47 Part 15 A, ICES-003 Klasa A, IEC 60950-1, IEC 62368-1, RoHS, UL 60950-1, UL 62368-1, VCCI Class A |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 44.5 cm |
| Głębokość | 39.1 cm |
| Wysokość | 4.4 cm |
| Waga | 5.44 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - wymiana ekspresowa - dożywotnia - czas reakcji: następny dzień roboczy |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | -5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 45 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 5 - 90% |
| Min. temperatura przechowywania | -20 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 70 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | C9200L-24PXG-4X-M |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







