10725 zł
Cena netto: 8 719,51 zł
Cena netto: 8 719,51 zł
SKU: C9200L-24T-4X-M
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Switch CISCO Catalyst dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Przełącznik Cisco Meraki Catalyst 9200L-24T-4X został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu wysokiej wydajności i niezawodności w sieciach korporacyjnych. Dzięki przepustowości przełączania wynoszącej 128 Gb/s i szybkości przekazywania danych sięgającej 155 Mpps ten przełącznik do montażu w szafie rackowej spełnia wymagania współczesnych środowisk sieciowych. 24-portowy interfejs 1000Base-T wraz z 4 portami uplink SFP+ zapewnia elastyczność w różnych konfiguracjach sieciowych, dzięki czemu urządzenie nadaje się dla firm poszukujących płynnej łączności. Urządzenie to oferuje takie funkcje, jak Quality of Service (QoS) do ustalania priorytetów ruchu, IGMP snooping oraz mirroring portów dla lepszego monitorowania sieci. Dzięki obsłudze maksymalnie 4094 sieci VLAN umożliwia segmentację sieci w celu zwiększenia bezpieczeństwa i wydajności. Meraki Catalyst 9200L posiada również wbudowane funkcje zarządzania poprzez SNMP i HTTP, zapewniając łatwą administrację i konserwację, odpowiednią zarówno dla wdrożeń na małą, jak i na dużą skalę. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 24 porty - L3 - Tak - wieżowy |
| Rodzaj obudowy | Montowany w szafie rack 1U |
| Podtyp | Gigabit Ethernet |
| Porty | 24 x 1000Base-T + 4 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ (uplink) |
| Wykonanie | Zdolność przełączania: 128 Gb/s Szybkość przekierowywania: 95,23 Mp/s Szybkość przesyłania z układaniem: 155 Mp/s Przepustowość zagregowana: 208 Gb/s |
| Pojemność | Kolejki QoS: 8 Maks. liczba sieci VLAN: 4094 |
| Wielkość tablicy adresów MAC | 16K wpisów |
| Maks. ilość części w wieży | 8 |
| Protokół routingu | Statyczne trasowanie IP, RSTP, STP, OSPFv2, PIM-SM, VRRP |
| Protokół zdalnego zarządzania | SNMP, HTTP, Syslog, DHCP |
| Metoda identyfikacji | RADIUS |
| Cechy | ZTP, statystyki użytkowania, możliwość aktualizacji firmwaru, powiadomienie typu push, QoS, mapowanie DSCP do CoS, BPDU Guard, Loop Guard, UDLD, PVST, RPVST, CDP, dublowanie portów, nasłuchiwanie IGMP, ASM, serwer DHCP, przekaźnik DHCP, MFA, RBAC, MAB, przycisk resetu |
| Zgodność z normami | IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1x |
| Wbudowane urządzenia | 2 x wentylator |
| Wskaźniki statusu | Ostrzeganie, system |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 24 x 1000Base-T RJ-45 4 x 1/10GBase-X SFP+ uplink 2 x stos sieciowy 1 x zarządzanie RJ-45 1 x mini-USB Type B konsola 2 x USB Type A 1 x konsola RJ-45 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy wewnętrznej - komponent podłączany na gorąco |
| Ilość zainstalowanych | 1 |
| Maksymalna obsługiwana ilość | 2 |
| Zasilanie nadmiarowe | Opcja |
| Moc wyjściowa | 125 wat |
| Wymagane napięcie | AC |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 27.82 wat |
| Różne | |
| Zestaw do montowania w stojaku | Dołączony |
| MTBF | 525,990 godziny |
| Zgodność z normami | AS/NZS 3548 Klasa A, BSMI Class A, CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1, CAN/CSA-C22.2 No. 62368-1, CCC, CISPR 32 Class A, CISPR 35, EN 300 386, EN 55032 Class A, EN 55035, EN 60950-1, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN 62368-1, FCC CFR47 Part 15 A, ICES-003 Klasa A, IEC 60950-1, IEC 62368-1, RoHS, UL 60950-1, UL 62368-1, VCCI Class A |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 44.5 cm |
| Głębokość | 32.9 cm |
| Wysokość | 4.4 cm |
| Waga | 4.35 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - wymiana ekspresowa - dożywotnia - czas reakcji: następny dzień roboczy |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | -5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 45 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 5 - 90% |
| Min. temperatura przechowywania | -20 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 70 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | C9200L-24T-4X-M |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







