221 zł
Cena netto: 179,67 zł
Cena netto: 179,67 zł
SKU: MS110GMP
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: TP-Link
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Switch TP-LINK MERCUSYS dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Mercusys MS110GMP V1 to niezawodny i wydajny przełącznik zaprojektowany z myślą o spełnieniu wymagań każdej konfiguracji sieciowej. Dzięki solidnej obsłudze sieci Gigabit Ethernet i łącznie 10 portom, w tym 8 portom PoE+, przełącznik ten zapewnia szerokie możliwości podłączenia różnych urządzeń, jednocześnie dostarczając zasilanie przez Power over Ethernet. Konstrukcja typu Plug-and-Play upraszcza instalację, umożliwiając płynną integrację z istniejącą infrastrukturą sieciową. Działając w szerokim zakresie temperatur, od 0°C do 40°C, i będąc zgodnym z wieloma standardami, takimi jak IEEE 802.3af i IEEE 802.3at, MS110GMP V1 dostosowuje się do różnorodnych środowisk. Przełącznik ten posiada również inteligentne funkcje, w tym automatyczne rozpoznawanie adresów MAC, automatyczną negocjację i automatyczne wykrywanie PoE, co zapewnia optymalną wydajność i elastyczność. Jego bezwentylatorowa konstrukcja zapewnia cichą pracę, co czyni go odpowiednim wyborem zarówno do środowisk stacjonarnych, jak i montowanych w szafach rack. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 10 porty |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny, montowany w szafie rack |
| Podtyp | Gigabit Ethernet |
| Porty | 8 x 10/100/1000 (8 PoE+) + 2 x 10/100/1000 |
| Zasilanie przez Ethernet | PoE+ |
| Budżet poE | 111 W |
| Wykonanie | Zdolność przełączania: 20 Gb/s Szybkość przekazywania pakietów: 14,88 Mp/s |
| Wielkość tablicy adresów MAC | 4K wpisów |
| Obsługiwane ramki Jumbo | 16KB |
| Cechy | Autonegocjacja, automatyczna funkcja uplink (auto MDI/MDI-X), sterowanie przepływem, tryb pełnego dupleksu, tryb półdupleksu, zapamiętaj i przekaż, starzenie automatyczne adresów MAC, uczenie automatyczne adresów MAC, bez chłodzenia, gniazdo bezpieczeństwa (zgodność z blokadą bezpieczeństwa Kensington), priorytet oparty na porcie, automatyczne wykrywanie PoE |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3x, IEEE 802.3i, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Wskaźniki statusu | Zasilanie, łącze/aktywność, PoE max, PoE |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 8 x 1000Base-T RJ-45 8 portów (PoE+) - 30 W 2 x 1000Base-T RJ-45 uplink |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy zewnętrznej |
| Moc wyjściowa | 53.5 V - 2.43 A |
| Wymagane napięcie | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Różne | |
| Zgodność z normami | RoHS, FCC, Plug and Play, EAC, UKCA |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 20.9 cm |
| Głębokość | 12.6 cm |
| Wysokość | 2.6 cm |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10 - 90% RH (non-condensing) |
| Min. temperatura przechowywania | -40 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 70 °C |
| Zakres wilgotności pamięci | 5 - 95% RH (non-condensing) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | MS110GMP |
| Dane producenta | TP-Link Technologies Co., Ltd. Shenzhen, Guangdong Chiny Telefon: +86 755 2650 8000 Strona internetowa: www.tp-link.com |
| Podmiot odpowiedzialny | ul. Ożarowska 40/42 05-850 Duchnice Polska Telefon: +48 22 360 63 63 (dla połączeń z telefonów komórkowych) Godziny pracy: Poniedziałek–Piątek, 9:00–19:00 Strona internetowa: www.tp-link.com/pl |
| Pomoc techniczna | https://www.tp-link.com/pl/support/ |







