367 zł
Cena netto: 298,37 zł
Cena netto: 298,37 zł
SKU: GS316-300EUS
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Netgear
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt NETGEAR 16PT GE dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Nie zarządzany L2
- Obsługa jakość serwisu (QoS)
- Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet: 16
- 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T
- Wielkość tabeli adresów: 16000 wejścia Przepustowość rutowania/przełączania: 32 Gbit/s
- DC
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 16 porty - niezarządzalny |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny, montowany na ścianie |
| Podtyp | Gigabit Ethernet |
| Porty | 16 x 10/100/1000 |
| Wykonanie | Przepustowość bez bokady: 32 Gb/s Przekazywanie (pakiet 64-bajtowy): 1 448 000 pakietów na sekundę Opóźnienie (pakiety 64-bajtów): < 3.2 µs |
| Pojemność | Rozmiar bufora pakietu: 4.1 MB |
| Wielkość tablicy adresów MAC | 8K wpisów |
| Obsługiwane ramki Jumbo | 9216 bajtów |
| Cechy | WRR, kolejkowanie WRR, QoS, automatyczny tryb dupleksu, automatyczna funkcja uplink (auto MDI/MDI-X), autonegocjacja, sterowanie przepływem, EEE, bez chłodzenia, Automatyczne Wyłączanie Zasilania, wykrywanie długości kabla |
| Zgodność z normami | IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3i |
| Wskaźniki statusu | Prędkość, łącze/aktywność, zasilanie |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 16 x 1000Base-T RJ-45 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy wewnętrznej |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 2.6 wat |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilający, gumowa nóżka, zestaw do montażu ściennego |
| MTBF | 4,160,957 godziny |
| Zgodność z normami | CB, LVD, RCM, BSMI, FCC Part 15 A, IC Class A, VCCI, KC, Plug and Play |
| Lokalizacja | Europa |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 28.6 cm |
| Głębokość | 10.2 cm |
| Wysokość | 2.7 cm |
| Waga | 890 g |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata Wsparcie techniczne - konsultacja telefoniczna - 90 dni od daty zakupu |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 90% RH (non-condensing) |
| Min. temperatura przechowywania | -20 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 70 °C |
| Zakres wilgotności pamięci | 95% RH (non-condensing) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | GS316-300EUS |
| Dane producenta | Netgear, Inc. 350 E. Plumeria Drive San Jose, CA 95134 Stany Zjednoczone Telefon: +1 408-907-8000 |
| Podmiot odpowiedzialny | Netgear International Limited 6th Floor, Penrose Two Penrose Dock T23 YY09, Cork Irlandia |
| Pomoc techniczna | https://www.netgear.com/support/ |







