32741 zł
Cena netto: 26 618,70 zł
Cena netto: 26 618,70 zł
SKU: CX4800-56F-EU0101F
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Zyxel
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Switch ZYXEL CX4800-56F dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Zarządzany L3 Zarządzanie przez stronę www
- Obsługa jakość serwisu (QoS) Konfigurowanie ustawień lokalizacji (CLI)
- Port konsoli: RJ-45
- Obsługa 10G
- Wielkość tabeli adresów: 30000 wejścia Przepustowość rutowania/przełączania: 4000 Gbit/s
- Lista kontrolna dostępu (ACL)
- 1U Możliwości montowania w stelażu
- AC/DC Zasilacz dołączony
| Marketing Description | |
| Zyxel CX4800-56F to wszechstronny przełącznik przeznaczony do wysokowydajnych sieci. Dzięki przepustowości 4 Tb/s i obsłudze interfejsów 10/25 Gigabit SFP28 oraz 100 Gigabit QSFP28 przełącznik ten zapewnia wydajną transmisję danych i niezawodną łączność. Obszerne tabele routingu IPv4 i IPv6, odpowiednio 1000 i 8000 wpisów, wraz z wpisami przekazywania warstwy 3 IPv4 i IPv6 zapewniają elastyczność w złożonych środowiskach sieciowych. Kompleksowe funkcje zdalnego zarządzania, w tym SNMP, RMON i CLI, usprawniają konfigurację i monitorowanie dla użytkowników. Urządzenie działa skutecznie w szerokim zakresie temperatur od 0°C do 40°C i obsługuje warunki środowiskowe o wilgotności 10-95%. Obsługa sieci VLAN, jakość usług (QoS) i różne środki kontroli burz zapewniają stałą i bezpieczną transmisję danych. Zyxel CX4800-56F to wybór dla firm, które chcą ulepszyć swoją infrastrukturę sieciową. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 48 porty - L3 - Tak |
| Rodzaj obudowy | Montowany w szafie rack, stacjonarny |
| Podtyp | 100 Gigabit Ethernet / 25 Gigabit Ethernet / 10 Gigabit Ethernet / 2.5 Gigabit Ethernet |
| Porty | 48 x 10/25 Gigabit SFP28 + 8 x 100 Gigabit QSFP28 |
| Zasilanie przez Ethernet | PoE |
| Budżet poE | 323 W |
| Wykonanie | Zdolność przełączania: 4 Tbps Szybkość przekierowywania: 2 Bp/s Rozmiar bufora pakietu: 32 MB |
| Pojemność | Wejścia przekierowywania IPv4 (Warstwa 3): 8000 Wejścia przekierowywania IPv6 (Warstwa 3): 4000 Wpisy w tabeli routingu IPv4: 12000 Wpisy w tabeli routingu IPv6: 1000 Interfejsy IP: 256 |
| Wielkość tablicy adresów MAC | 32K wpisów |
| Obsługiwane ramki Jumbo | 9KB |
| Protokół routingu | IGMP, IGMPv2, IGMPv3, L2PT, IPv4-to-IPv6 Multicast, routing statyczny IPv4 |
| Protokół zdalnego zarządzania | SSH-2, RMON 1, RMON 2, RMON 3, RMON 9, ICMP, Syslog, HTTPS, SNMP 2c, SNMP, SNMP 3, DHCP, NTP, SFTP, Telnet, TFTP, CLI |
| Algorytm kodowania | SSL |
| Metoda identyfikacji | RADIUS, TACACS+ |
| Cechy | Obsługa VLAN, Zabezpieczenie przed wyładowaniami elektrostatycznymi 4KV ESD (wyładowanie kontaktowe), Zabezpieczenie przed wyładowaniami elektrostatycznymi 8KV ESD (wyładowanie szczeliny powietrznej), uwierzytelnianie 802.1x, sFlow, obsługa DSCP, ZON, nasłuchiwanie DHCP, filtrowanie IGMP, proxy IGMP, nasłuchiwanie IGMP, słuchanie IGMP v2, słuchanie IGMP v3, dławienie IGMP, filtrowanie adresów IP, zamrażanie MAC, MVR, pułapka SNMP, zabezpieczenie procesora centralnego, ErrDisable Recovery, obsługuje LACP, Loop Guard, MRSTP, obsługa MSTP, obsługa RSTP, obsługa STP, obsługa ACL, zamrożenie ARP, inspekcja ARP, Broadcast Storm Control, strażnik DHCP, obsługa podwójnego obrazu, wsparcie Flex Link, Guest VLAN, zabezpieczenie źródła IP, IPMB, kontrola nad szturmem pakietów multicast, ograniczenie szybkości na bazie zasad, priorytetyzacja oparta na polityce, izolacja portów, ograniczanie przepustowości portu, QoS, SPQ, Unknown Storm Control, WFQ, WRR, DLS, Opcja DHCP 82, przekaźnik DHCP, serwer DHCP, obsługa MIB, Tryb Zarządzany w Chmurze Nebula, obsługa NebulaFlex Pro, dublowanie portów, zdalna aktualizacja firmware, portal zarządzania sieciowym GUI |
| Zgodność z normami | IEEE 802.1x, IEEE 802.1ad, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.3x |
| RAM | 8 GB |
| Pamięć fleszowa | 64 MB |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 1 x 100 / 1000Base-T RJ-45 tak 1 x konsola RJ-45 2 x USB Type A 48 x 10Gbit/25Gbit SFP28 8 x 100Gbit LAN QSFP28 uplink |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy wewnętrznej - komponent podłączany na gorąco |
| Ilość zainstalowanych | 2 |
| Maksymalna obsługiwana ilość | 2 |
| Zasilanie nadmiarowe | Tak |
| Wymagane napięcie | AC |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilający, zestaw montażu półki |
| MTBF | 590,181 godziny |
| Zgodność z normami | RoHS |
| Lokalizacja | Europa |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 44 cm |
| Głębokość | 48.9 cm |
| Wysokość | 4.5 cm |
| Waga | 8.62 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - dożywotnia |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10–95% (niekondensująca) |
| Min. temperatura przechowywania | -20 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 70 °C |
| Zakres wilgotności pamięci | 10–95% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | CX4800-56F-EU0101F |
| Dane producenta | Adres: No.2 Industry East RD. IX, Hsinchu Science Park, Hsinchu 30075, Tajwan Telefon: +886-3-5783942 E-mail: sales@zyxel.com.tw Strona internetowa: www.zyxel.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Pl. Konesera 8, 03-736 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 333 82 50 E-mail: salespl@zyxel.eu Strona internetowa: www.zyxel.com/pl/pl |
| Pomoc techniczna | https://support.zyxel.eu/hc/pl |







