60258 zł
Cena netto: 48 990,24 zł
Cena netto: 48 990,24 zł
SKU: S3L75A
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: HP Inc.
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Switch HP Aruba dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Przełącznik warstwy 2 HPE Aruba Networking CX 6300L 24p Smart Rate 1G/2,5G/5G/10G Class6 PoE z 2 portami 50G i 2 portami 25G został zaprojektowany z myślą o spełnieniu wymagań współczesnych sieci. Ten przełącznik do montażu w szafie rack oferuje łączność dzięki 24 portom multi-gigabitowym PoE++ oraz dodatkowym portom dla połączeń 50G i 25G, zapewniając szybki dostęp dla szerokiej gamy urządzeń. Dzięki zaawansowanym możliwościom przełączania warstwy 3 zapewnia wydajne zarządzanie ruchem i routing, a konstrukcja umożliwiająca łączenie w stos pozwala na znaczną rozbudowę sieci. Przełącznik jest zasilany przez solidny procesor ARM Cortex-A72, uzupełniony 8 GB pamięci DDR4 SDRAM, dzięki czemu z łatwością radzi sobie ze złożonymi zadaniami. Ponadto funkcje takie jak HPE SmartRate i obsługa optyki LRM zapewniają, że Twoja sieć jest gotowa na przyszłe postępy technologiczne. Niezależnie od tego, czy chodzi o wdrożenia na poziomie przedsiębiorstwa, czy o środowiska sieciowe o wysokich wymaganiach, ten przełącznik oferuje wydajność i skalowalność niezbędną do obsługi krytycznych operacji sieciowych. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 24 porty - L3 - wieżowy |
| Rodzaj obudowy | Montowany w szafie rack 1U |
| Podtyp | 10 Gigabit Ethernet |
| Porty | 24 x 1/2.5/5/10GBase-T (PoE++) + 2 x 50 Gigabit Ethernet SFP56 + 2 x 25 Gigabit SFP28 (uplink) |
| Zasilanie przez Ethernet | PoE++ |
| Maks. ilość części w wieży | 10 |
| Protokół zdalnego zarządzania | SNMP 2c, SNMP 3, RMON |
| Cechy | HPE SmartRate, PoE Class 6, obsługa optyki LRM, przełączanie warstwy 2, bufor pakietu 8MB |
| Procesor | 1 x ARM Cortex-A72: 1.8 GHz |
| RAM | 8 GB DDR4 SDRAM |
| Pamięć fleszowa | 32 GB |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 24 x 1/2.5/5/10GBase-T (PoE++) RJ-45 PoE Class 6 2 x 50Gbit LAN SFP56 2 x 25Gbit LAN SFP28 uplink/stos 1 x konsola RJ-45 1 x zarządzanie RJ-45 1 x USB Type A host USB |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy wewnętrznej - komponent podłączany na gorąco |
| Maksymalna obsługiwana ilość | 2 |
| Zasilanie nadmiarowe | Opcja |
| Schemat zasilania nadmiarowego | 1 1 (z opcjonalnie dołączanym zasilaczem) |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | 2 tace wentylatora |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 44.2 cm |
| Głębokość | 38.5 cm |
| Wysokość | 4.4 cm |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | S3L75A |
| Dane producenta | HP Inc. 1501 Page Mill Road Palo Alto, CA 94304 Stany Zjednoczone Telefon: +1 650-857-1501 |
| Podmiot odpowiedzialny | HP Inc. Polska Sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska Telefon: +48 22 50 20 670 |
| Pomoc techniczna | https://support.hp.com/pl-pl |







