1765 zł
Cena netto: 1 434,96 zł
Cena netto: 1 434,96 zł
SKU: UISP-S-PLUS-EU
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Ubiquiti Networks
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Switch UBIQUITI UISP-S-PLUS-EU dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 8 porty - Tak |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny, montowany w szafie rack, montowany na ścianie 1U |
| Podtyp | 10 Gigabit Ethernet / 2.5 Gigabit Ethernet |
| Porty | 4 x 2.5GBase-T + 4 x Ethernet SFP+ 10 Gb |
| Zasilanie przez Ethernet | PoE - pasywne |
| Budżet poE | 160 W |
| Wykonanie | Płynne przełączanie przepustowości: 50 Gb/s Zdolność przełączania: 100 Gb/s Szybkość przekierowywania: 74,4 Mp/s |
| Cechy | Procesor dwurdzeniowy, zarządzanie Bluetooth, Ochrona przed ESD 15 KV (wyładowania pośrednie), Ochrona przed ESD 8 KV (wyładowania bezpośrednie), Wejście Power TransPort |
| Procesor | X ARM ARM8 Cortex-A55: 1.4 GHz |
| RAM | 1 GB DDR4 SDRAM |
| Pamięć fleszowa | 256 MB |
| Wskaźniki statusu | Status, łącze/aktywność/prędkość, PoE |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 4 x 1/10GBase-X SFP+ 4 x 1/2.5GBase-T RJ-45 PoE - 40 W |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy zewnętrznej |
| Moc wyjściowa | DC 27 V - 7.04 A |
| Wymagane napięcie | AC |
| Różne | |
| Zestaw do montowania w stojaku | Dołączony |
| Zgodność z normami | FCC, IC, NDAA |
| Lokalizacja | Europa |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 21.04 cm |
| Głębokość | 17.02 cm |
| Wysokość | 4.37 cm |
| Waga | 1.75 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | -10 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 50 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 5–95% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | UISP-S-PLUS-EU |
| Dane producenta | Ubiquiti Inc. 685 Third Avenue, 27th Floor New York, NY 10017 USA Telefon: +1 212-206-2260 Strona internetowa: www.ui.com |
| Pomoc techniczna | https://help.ui.com/hc/en-us |







