11173 zł
Cena netto: 9 083,74 zł
Cena netto: 9 083,74 zł
SKU: MS130R-8P-HW
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Switch CISCO Meraki dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Przełącznik Cisco Meraki MS130R-8P został zaprojektowany, aby sprostać wymaganiom nowoczesnych sieci, oferując solidną wydajność i niezawodność. Działa płynnie w szerokim zakresie temperatur i poziomów wilgotności, dzięki czemu idealnie nadaje się do wymagających środowisk. Dzięki 8 portom PoE+ i 2 portom SFP zapewnia elastyczne opcje łączności dla różnych urządzeń i konfiguracji sieci. Budżet PoE przełącznika wynoszący 240 W pozwala na bezpośrednie zasilanie urządzeń, upraszczając konfigurację i zarządzanie siecią. Zaawansowane funkcje, takie jak uwierzytelnianie 802.1x, tagowanie VLAN i jakość usług (QoS), obsługują zaawansowane protokoły zarządzania siecią i bezpieczeństwa. Zaprojektowany z myślą o cichej pracy, jego bezwentylatorowa architektura jest idealna dla obszarów wrażliwych na hałas. Niezależnie od tego, czy jest zamontowany na szynie DIN, biurku, stojaku czy ścianie, Cisco Meraki MS130R-8P dostosowuje się do wymagań przestrzennych i preferencji instalacyjnych, co czyni go wszechstronnym wyborem dla każdego wdrożenia. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 8 porty - Tak |
| Rodzaj obudowy | Montowany w szafie rack, montowany na ścianie, montowany na szynie DIN, stacjonarny |
| Podtyp | Gigabit Ethernet |
| Porty | 8 x 10/100/1000Base-T + 2 x Gigabit SFP |
| Zasilanie przez Ethernet | PoE+ |
| Budżet poE | 240 W |
| Wykonanie | Zdolność przełączania: 20 Gb/s |
| Protokół zdalnego zarządzania | SNMP, Syslog, IPv4, IPv6, DHCP |
| Cechy | Zdalna aktualizacja firmware, obsługa ACL, VLAN Tagging, przekaźnik DHCP, nasłuchiwanie DHCP, uwierzytelnianie 802.1x, bez chłodzenia, QoS, architektura bez blokowania |
| Zgodność z normami | IEEE 802.1Q, IEEE 802.1x, IEEE 802.3bt |
| Wskaźniki statusu | Zasilanie, łącze/aktywność, status |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 8 x 1000Base-T RJ-45 PoE+ - 30 W 2 x 1000Base-X SFP |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy zewnętrznej |
| Wymagane napięcie | DC 50 - 54 V |
| Wymagany prąd elektryczny | 5.6 A |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 12 wat |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Wspornik szyny DIN, uchwyty montażowe 19", wsporniki ścienne |
| Zgodność z normami | IP30, UL 60950-1, UL 62368-1 ThirdEdition, CAN/CSA C22.2 No. 60950-1, CAN/CSA-C22.2 No. 62368-1, EN 60950-1, EN 62368-1, IEC 60950-1, IEC 62368-1, IEC 62368-1 Second Edition, IEC 62368-1 Third Edition, NOM-019-SCFI-1998, CNS 15598-1:2020, FCC CFR 47 Part 15 Class A, ICES-003 Klasa A, EN 55032, EN 55032 Class A, AS/NZS CISPR 32 Class A, VCCI Class A, CNS 15936 Class A, EN 300 386, IEC/EN 61000-4-9, IEC/EN 61000-4-29, RoHS, China RoHS, RCM, VCCI, JATE, BSMI, KC, ANATEL, NAL, IFETEL, WEEE, NEMA TS-2, IEC 60068-2-3, IEC 60068-2-30 |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 15.7 cm |
| Głębokość | 17 cm |
| Wysokość | 4.4 cm |
| Waga | 960 g |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - zaawansowana wymiana sprzętu - dożywotnia - czas reakcji: następny dzień roboczy Wsparcie techniczne - 1 rok |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | -40 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 5 - 95% |
| Min. temperatura przechowywania | -40 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 85 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | MS130R-8P-HW |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







