109717 zł
Cena netto: 89 200,81 zł
Cena netto: 89 200,81 zł
SKU: C9400-LC-12QC
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Switch CISCO Catalyst dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 12 porty |
| Rodzaj obudowy | Moduł plug-in |
| Podtyp | 100 Gigabit Ethernet |
| Porty | 12 x 100 Gigabit QSFP28 / 40 Gigabit QSFP+ |
| Wykonanie | Przepustowość na gniazdo: 480 Gb/s |
| Obsługiwane ramki Jumbo | 9216 bajtów |
| Cechy | Obsługuej MACsec |
| Zgodność z normami | IEEE 802.1ae |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 12 x 40/100GBase-X QSFP28/QSFP+ |
| Różne | |
| Zgodność z normami | Laser Class 1, UL 60950-1, CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1, EN 60950-1, IEC 60950-1, AS/NZS 60950-1, RoHS, FCC CFR47 Part 15, CISPR 22 Klasa A, EN 300 386 V1.6.1, EN 55022 Class A, EN 55032 Class A, IEEE 1588, CISPR 32 Class A, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, ICES-003 Klasa A, TCVN 7189 Class A, V-3 Class A, CISPR 24, EN55024, TCVN 7317 |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Cisco IOS XE 17.12.1 or later |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 37.9 cm |
| Głębokość | 37 cm |
| Wysokość | 4.06 cm |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - wymiana - dożywotnia - czas reakcji: wysyłka na następny dzień roboczy / wysyłka tego samego dnia roboczego Wsparcie techniczne - konsultacja telefoniczna - 90 dni |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | -5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 45 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10–95% (niekondensująca) |
| Min. temperatura przechowywania | -40 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 70 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | C9400-LC-12QC |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







