21759 zł
Cena netto: 17 690,24 zł
Cena netto: 17 690,24 zł
SKU: IE-9320-24P4S-E
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Switch CISCO 24 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 24 porty - Tak - wieżowy |
| Rodzaj obudowy | Montowany w szafie rack 1U |
| Podtyp | Gigabit Ethernet |
| Porty | 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x 1000Base-X SFP (częstotliwość uplink) |
| Zasilanie przez Ethernet | PoE+ |
| Wykonanie | Szybkość przekierowywania: 28 Gb/s Szerokość pasma (full duplex): 56 Gb/s |
| Pojemność | Kolejki: 8 Grupy multicast IGMP: 1000 Obsługuje VLANs: 1024 Trasy IPv4: 4000 Pośrednie trasy IPv6: 2000 Instancje STP: 128 Wpisy ACL: 1408 Wirtualny interfejs: 984 Sesje SXP: 200 |
| Wielkość tablicy adresów MAC | 16K wpisów |
| Protokół routingu | IGMP, IGMPv2, IGMPv3, OSPF, OSPFv3, MLD, STP |
| Protokół zdalnego zarządzania | SNMP, DHCP, NETCONF, HTTPS, RADIUS, TACACS+, YANG, RESTCONF, MIB, Syslog |
| Metoda identyfikacji | Secure Shell (SSH), RADIUS, TACACS+ |
| Cechy | Rapid PVST+, PVST+, PVRST, RSPAN, SPAN, obsługa STP, Storm Control, VTP v.2, VTP v.3, obsługa L2TP, tunelowanie Q-in-Q, obsługa EtherChannel, nasłuchiwanie IGMP, snooping MLD, MIB, obsługa Syslog, EEM, osłona DHCPv6, zabezpieczenie źródła IP, osłona reklamy routera, DAD, FNF, NEAT, nasłuchiwanie DHCP, DAI, AAA, SCP, PQ, MQC, QoS, obsługa DSCP, LLQ, routing statyczny, OSPF, RIP, routing oparty na polityce, NTP, BFD, REP, HSR, PRP, SGACL, bez chłodzenia, MACsec, tunelowanie, PTP, PROFINET, MRP |
| Zgodność z normami | IEEE 802.1Q, IEEE 802.1w, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.1s, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1x, IEEE 802.1ae, IEEE 802.1p, IEEE 802.1D, IEEE 802.3ah, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 1588v2, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt |
| RAM | 4 GB |
| Pamięć fleszowa | 8 GB |
| Wbudowane urządzenia | Czytnik kard SD |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 24 x 10/100/1000 Base-T (PoE+) RJ-45 4 x Gigabit LAN SFP+ uplink 4 x wejście alarmu 1 x wyjście alarmu 1 x zarządzanie (RS-232) RJ-45 konsola 1 x micro-USB Type B konsola 2 x stos sieciowy |
| Gniazda rozszerzeń | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x karta pamięci SD |
| Zasilanie | |
| Ilość zainstalowanych | 0 |
| Maksymalna obsługiwana ilość | 2 |
| Zasilanie nadmiarowe | Tak |
| Schemat zasilania nadmiarowego | 1+1 |
| Zużycie energii w trybie aktywności | 37 wat |
| Różne | |
| MTBF | 250,037 godziny |
| Zgodność z normami | Plug and Play, X.509 v3, NSF, AS/NZS CISPR 24, AS/NZS CISPR 32 Class A, CISPR 11 class A, CISPR 24, CISPR 32 Class A, CISPR 35, CNS 13438 Class A, CSA 213, CSA C22.2, DNV, EN 300 386, EN 50121-4, EN 55032 Class A, EN 55035, EN 60079-0, EN 60950-1, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN 61000-4-10, EN 61000-4-11, EN 61000-4-2, EN 61000-4-29, EN 61000-4-3, EN 61000-4-4, EN 61000-4-5, EN 61000-4-6, EN 61000-4-8, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, EN 61000-6-4, EN 61131-2, EN 61326, EN55024, FCC CFR47 Part 15 A, ICES-003 Klasa A, IEC 60079-0, IEC 60950-1, IEC 61010-2-201, IEC 61850-3, IEC 62368-1, IEEE 1613, KN32, KN35, NOM, NOM-019-SCFI, UL 121201, UL/CSA 60079-0, UL/CSA 61010-2-201, UL/CSA60950-1, UL/CUL 62368-1, VCCI Class A, EN 60068-2-1, EN 60068-2-2, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-3, IEC 60068-2-30, IEC 60068-2-31, IEC 60068-2-32, IEC 60068-2-52, IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-60, IEC 60068-2-64, WEEE |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | Cisco Network Essentials |
| Wymiary i waga | |
| Waga | 4.4 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 5 lat |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | -40 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 75 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | IE-9320-24P4S-E |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







