1116 zł
Cena netto: 907,32 zł
Cena netto: 907,32 zł
SKU: DN-651157
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: DIGITUS
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Switch DIGITUS Ind. dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 8 porty - Tak |
| Rodzaj obudowy | Montowany na szynie DIN |
| Podtyp | Gigabit Ethernet |
| Porty | 8 x 10/100/1000 (PoE) + 2 x Gigabit SFP |
| Zasilanie przez Ethernet | PoE |
| Budżet poE | 200 W |
| Wykonanie | Przepustowość: 20 Gb/s Rozmiar bufora pakietu: 4,1 Mb Szybkość przekazywania pakietów: 15 Mb/s |
| Pojemność | Maks. liczba sieci VLAN: 4094 |
| Wielkość tablicy adresów MAC | 4K wpisów |
| Obsługiwane ramki Jumbo | 10240 bajtów |
| Protokół routingu | IGMP, MLD, STP, RSTP, MSTP, IGMPv2, IGMPv3, MLDv2 |
| Protokół zdalnego zarządzania | IPv4, IPv6 |
| Cechy | Metalowa obudowa, sterowanie przepływem, Link Aggregation, zarządzanie VLAN, obsługa STP, nasłuchiwanie IGMP, snooping MLD, Back Pressure Support, tryb pełnego dupleksu, tryb półdupleksu, protektor 6KV EFT, 6KV ESD Protector, odgromnik 4 kV (tryb zwykły), Ochrona przeciwprzepięciowa 4 KV, ochrona burzowa, Static Link Aggregation, dynamiczne agregowanie łączy, LACP, port w trybie przekaż dalej, IVL, adres MAC do wiązania portów, ERPS, GVRP, QinQ VLAN, LLDP, LLDP-MED, Wsparcie dla VLAN-ów opartych na podsieci IP, MAC based VLAN, VLAN na bazie portu, obsługa VLAN na podstawie protokołu, Voice VLAN, szybkie opuszczanie IGMP, filtrowanie IGMP, obsługa ACL, MLD snooping v2 |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3at, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.1D, IEEE 802.1w, IEEE 802.1s |
| Wskaźniki statusu | Łącze/aktywność, zasilanie |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 8 x 10/100/1000Base-TX RJ-45 30 W 2 x 1000Base-FX SFP 1 x konsola |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy wewnętrznej |
| Zasilanie nadmiarowe | Tak |
| Wymagane napięcie | DC 48 - 57 V |
| Zużycie energii w trybie aktywności | 10 wat |
| Różne | |
| MTBF | 300,000 godziny |
| Zgodność z normami | IP40 |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 14.37 cm |
| Głębokość | 12.5 cm |
| Wysokość | 4.77 cm |
| Waga | 700 g |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 21.3 cm |
| Głębokość transportowa | 15.8 cm |
| Wysokość transportowa | 6.6 cm |
| Waga transportowa | 880 g |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | -40 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 80 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 5–95% (niekondensująca) |
| Min. temperatura przechowywania | -40 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 80 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | DN-651157 |
| Dane producenta | Adres: ASSMANN Electronic GmbH Brunnwiesen 2 94469 Deggendorf Niemcy Telefon: +49 2351 554 0 E-mail: info@assmann.com Strona internetowa: https://www.digitus.info |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASSMANN Distribution Sp. z o.o. ul. Wrocławska 10 55-080 Kąty Wrocławskie Polska Telefon: +48 71 314 00 00 E-mail: info@assmann.pl Strona internetowa: https://pl.assmann.shop |
| Pomoc techniczna | https://www.digitus.info/en/contact/service/ |







