163 zł
Cena netto: 132,52 zł
Cena netto: 132,52 zł
SKU: TUO-GS108GE
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Netgear
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt NETGEAR GS108GE ProSafe dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Seria niezarządzalnych przełączników NETGEAR ProSAFE Gigabit pomaga firmom w ekonomicznej rozbudowie sieci do prędkości gigabitowych i większej liczby portów. Przełączniki GS108 Gigabit Ethernet mają 8 gigabitowych portów miedzianych w metalowej obudowie i można je montować na ścianie. Przełączniki te są energooszczędne i zapewniają niezawodność, której potrzebują firmy. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 8 porty |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny |
| Podtyp | Gigabit Ethernet |
| Porty | 8 x 10/100/1000 |
| Wielkość tablicy adresów MAC | 8K wpisów |
| Cechy | Możliwy pełen dupleks, automatyczne wykrywanie urządzenia, automatyczna funkcja uplink (auto MDI/MDI-X), zapamiętaj i przekaż |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3u, IEEE 802.3i, IEEE 802.3ab |
| Wbudowane urządzenia | Panel LED |
| Wskaźniki statusu | Status kolizji, szybkość transmisji portu, tryb dupleksu portu, zasilanie, łącze/aktywność |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 8 x 1000Base-T RJ-45 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy zewnętrznej |
| Zużycie energii w trybie aktywności | 17.5 wat |
| Różne | |
| Zestaw montażowy | Dołączony |
| Zgodność z normami | Certyfikat FCC Class A, C-Tick, CISPR 22 Klasa A, cUL, EN55022, UL 1950, VCCI Klasa A ITE |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 15.8 cm |
| Głębokość | 10.5 cm |
| Wysokość | 2.7 cm |
| Waga | 0.5 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Dożywotnia gwarancja NETGEAR |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10 - 90% |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | TUO-GS108GE |
| Dane producenta | Netgear, Inc. 350 E. Plumeria Drive San Jose, CA 95134 Stany Zjednoczone Telefon: +1 408-907-8000 |
| Podmiot odpowiedzialny | Netgear International Limited 6th Floor, Penrose Two Penrose Dock T23 YY09, Cork Irlandia |
| Pomoc techniczna | https://www.netgear.com/support/ |






