27070 zł
Cena netto: 22 008,13 zł
Cena netto: 22 008,13 zł
SKU: R9L63A
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: HP Inc.
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Switch HP FlexNetwork dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 24 porty - L3 - Tak |
| Rodzaj obudowy | Przepływ powietrza od boku do tyłu montowany w szafie rack 1U |
| Podtyp | Gigabit Ethernet |
| Porty | 24 x 10/100/1000 + 4 x 10 Gigabit SFP+ |
| Zasilanie przez Ethernet | PoE+ |
| Wykonanie | Latencja (1000 Mb/s): 5 µs Opóźnienie (10 Gbps): 3 µs Przepustowość: 180 Mpps Szybkość routowania / przełączania: 288 Gb/s |
| Wielkość tablicy adresów MAC | 32K wpisów |
| Obsługiwane ramki Jumbo | 9KB |
| Protokół routingu | OSPF, RIP-1, RIP-2, IGMP, OSPFv2, OSPFv3, routing statyczny IPv4, routing statyczny IPv6, CIDR, VRRP, VRRPE |
| Protokół zdalnego zarządzania | SNMP 1, RMON 1, RMON 2, RMON 3, RMON 9, Telnet, SNMP 3, SNMP 2c, HTTPS, TFTP, CLI, NTP, ICMP, RADIUS, SNMP 6, SSH-2 |
| Algorytm kodowania | SSL |
| Metoda identyfikacji | RADIUS, TACACS+, Secure Shell v.2 (SSH2), HWTACACS |
| Cechy | Sterowanie przepływem, obsługa BOOTP, obsługa ARP, równoważenie obciążenia, obsługa VLAN, automatyczna funkcja uplink (auto MDI/MDI-X), nasłuchiwanie IGMP, wysoka niezwodność, sFlow, obsługa STP, obsługa RSTP, obsługa MSTP, obsługa ACL, QoS, CAR, snooping MLD, obsługa DLDP, STP Root Guard, przekaźnik DHCP, LACP, Port Security, Energy Efficient Ethernet, dynamiczna ochrona ARP, ochrona DHCP, MVRP, izolacja portów, obsługuje OpenFlow, zabezpieczenie źródła IP, ICMP IRDP, Link Aggregation, LLDP-MED, Smart Link, Guest VLAN, ARP proxy, WRR, IRF Technology, obsługa UDP, MRP, EAD, ochrona portu STP BPDU, serwer DHCP |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.3i, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3ac, IEEE 802.1s, IEEE 802.1ad, IEEE 802.3ah, ANSI/TIA-1057, IEEE 802.1ak, IEEE 802.3az, IEEE 802.1AX, IEEE 802.1r, IEEE 802.3z, IEEE 802.1v, IEEE 802.1ae |
| RAM | 2 GB SDRAM |
| Pamięć fleszowa | 512 MB |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 24 x 1000Base-T RJ-45 4 x LAN 10 Gb SFP+ 1 x konsola RJ-45 tak 1 x mini-USB tak 1 x zarządzanie RJ-45 1 x USB 2.0 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x gniazdo rozszerzające |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Zasilacz wewnętrzny (do instalacji) |
| Maksymalna obsługiwana ilość | 2 |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 31 wat |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | 2 tace wentylatora |
| Zestaw do montowania w stojaku | Dołączony |
| Zgodność z normami | UL 60950-1, EN 60825-1, EN 60825-2, IEC 60950-1, EN 60950-1, CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1, FDA 21 CFR, RoHS, AS/NZS 60950-1, GB 4943, EAC, ETSI EN 300 386 V1.6.1:2012, ETSI EN 300 386 V2.1.1:2016-07, EN 55032:2015 Class A, CISPR 32:2015 Class A, AS/NZS CISPR32:2015 Class A, EN 61000-3-2:2014, EN 61000-3-3:2013, FCC CFR47 Part 15 B Class A, ICES-003 issue 7 Class A, ANSI C63.4-2014, VCCI-CISPR 32:2016 Class A, IEC 61000-4-2:2008, IEC 61000-4-3, IEC 61000-4-3:2010, IEC 61000-4-4:2004, IEC 61000-4-4, IEC 61000-4-5:2014, IEC 61000-4-5, IEC 61000-4-6:2013, IEC 61000-4-8:2009, IEC 61000-4-11:2004, IEC 61000-4-11 |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 44 cm |
| Głębokość | 46 cm |
| Wysokość | 4.36 cm |
| Waga | 9.2 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - dożywotnia |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | -5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 45 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 5–95% (niekondensująca) |
| Min. temperatura przechowywania | -40 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 70 °C |
| Zakres wilgotności pamięci | 5–95% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | R9L63A |
| Dane producenta | HP Inc. 1501 Page Mill Road Palo Alto, CA 94304 Stany Zjednoczone Telefon: +1 650-857-1501 |
| Podmiot odpowiedzialny | HP Inc. Polska Sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska Telefon: +48 22 50 20 670 |
| Pomoc techniczna | https://support.hp.com/pl-pl |







