76 zł
Cena netto: 61,79 zł
Cena netto: 61,79 zł
SKU: NSW-G8-01
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Gembird
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Switch GEMBIRD NSW-G8-01 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 8 porty |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny |
| Podtyp | Gigabit Ethernet |
| Porty | 8 x 10/100/1000 |
| Cechy | Autonegocjacja, tryb pełnego dupleksu, tryb półdupleksu, automatyczna funkcja uplink (auto MDI/MDI-X) |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab |
| Wskaźniki statusu | Łącze/aktywność |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 8 x 1000Base-T RJ-45 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy zewnętrznej |
| Moc wyjściowa | 5 V - 1 A |
| Różne | |
| Zgodność z normami | RoHS, ISO 9002 |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 13 cm |
| Głębokość | 5.9 cm |
| Wysokość | 2.1 cm |
| Waga | 80 g |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10 - 90% RH (non-condensing) |
| Min. temperatura przechowywania | -40 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 70 °C |
| Zakres wilgotności pamięci | 5 - 90% RH (non-condensing) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | NSW-G8-01 |
| Dane producenta | Gembird Europe B.V. Wittevrouwen 56 1358CD Almere Holandia Telefon: +31-(0)36-5211588 Fax: +31-(0)36-5347835 |
| Podmiot odpowiedzialny | Gembird Polska Sp. z o.o. ul. Katowicka 146 41-500 Chorzów Polska Telefon: +48 32 775 27 00 |
| Pomoc techniczna | https://www.gmb.nl/service.aspx?op=contact |







