19739 zł
Cena netto: 16 047,97 zł
Cena netto: 16 047,97 zł
SKU: ISA-3000-2C2F-FTD
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Switch CISCO ISA dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 4 porty - L3 - Tak |
| Rodzaj obudowy | Montowany na szynie DIN |
| Porty | 2 x 10/100/1000 + 2 x Gigabit SFP |
| Pojemność | Tunele IPSec: 5.25 Tłumaczenia NAT: 128 |
| Protokół routingu | IGMPv2, IGMPv3 |
| Protokół zdalnego zarządzania | SNMP 1, SNMP 2, RMON, Telnet, SNMP 3, HTTP, TFTP, SSH |
| Algorytm kodowania | SSL |
| Metoda identyfikacji | Secure Shell (SSH), TACACS+ |
| Cechy | Sterowanie przepływem, ochrona firewall, trasowanie IP, obsługa DHCP, obsługa NAT, obsługa BOOTP, obsługa ARP, obsługa DiffServ, obsługa IPv6, tryb pełnego dupleksu, zabezpieczenie przed przepięciem, obsługa RSTP, obsługa MSTP, obsługa ACL, QoS, bez chłodzenia, obsługuje LLDP, przekaźnik DHCP, LACP, routing statyczny, uwierzytelnianie 802.1x, PTP, obsługuej MACsec, wstrząsoodporny, odporne na wibracje, VTP, ICMP |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.1s, IEEE 802.3ah, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 1588v2 |
| Procesor | X Intel |
| RAM | 8 GB |
| Pamięć fleszowa | 16 GB |
| Wbudowane urządzenia | 64 GB mSATA |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 2 x 1000Base-T RJ-45 2 x 1000Base-X SFP 1 x konsola RJ-45 1 x konsola (mini USB) 1 x zarządzanie RJ-45 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x karta pamięci SD |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy wewnętrznej |
| Ilość zainstalowanych | 2 |
| Wymagane napięcie | DC 12/24/48 V |
| Zużycie energii w trybie aktywności | 24 wat |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | 1 GB SD card |
| MTBF | 376,580 godziny |
| Zgodność z normami | CISPR 22 Klasa A, CISPR 24, EN55024, CB, EN 61000-6-1, EN 61000-4-4, EN 61000-4-2, EN 61000-4-3, EN 61000-4-6, ICES-003 Klasa A, EN 61000-4-5, CSA C22.2, EN 61000-6-2, RoHS, EN 61000-4-8, EN 61000-6-4, IEC 60068-2-30, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6, UL 508, EN 61131-2, EN 61000-4-9, EN 61000-4-29, EN50155, IEC 60068-2-14, MIL-STD-810, IEC 60068-2-52, IEC 60068-2-60, VCCI Class A, KN22, KN24, CNS 13438(95) Class A, China RoHS, EN 61326, AS/NZS CISPR22:2004 Class A, CISPR 11 class A, EN 61000-4-18, IEC 61850-3, EN 60945, IEC/UL/CSA/EN 60950-1, ISO 9223, NOM-019, EN 55022 Class A, EN 60079-0:2009, EN 60079-15:2010, FCC CFR47 Part 15 A |
| Zgodne z TAA | Tak |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | Firepower Unified Image |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 11.2 cm |
| Głębokość | 16 cm |
| Wysokość | 13 cm |
| Waga | 1.9 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 5 lat |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | -40 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 5–95% (niekondensująca) |
| Min. temperatura przechowywania | -40 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 85 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | ISA-3000-2C2F-FTD |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







