36973 zł
Cena netto: 30 059,35 zł
Cena netto: 30 059,35 zł
SKU: IE-4010-16S12P=
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Switch CISCO IE4010 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 28 porty - Tak |
| Rodzaj obudowy | Montowany na szynie DIN 1U |
| Podtyp | Gigabit Ethernet |
| Porty | 12 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x 10/100/1000/SFP (uplink) + 12 x 10/100/1000/SFP |
| Wykonanie | Przepustowość przekazywania: 28 Gb/s Przepustowość przełączania: 56 Gb/s |
| Pojemność | Interfejsy wirtualne (VLANy): 1000 Grupy IGMP: 1000 Tłumaczenia NAT: 128 |
| Wielkość tablicy adresów MAC | 16K wpisów |
| Protokół routingu | IGMPv2, IGMP, IGMPv3, routing statyczny IPv4 |
| Protokół zdalnego zarządzania | SNMP 1, SNMP 2, RMON 2, SNMP, RMON, Telnet, SNMP 3, HTTP, SSH, CLI, SCP |
| Algorytm kodowania | FIPS 140-2 |
| Metoda identyfikacji | RADIUS, TACACS |
| Cechy | Obsługa NAT, obsługa BOOTP, obsługa VLAN, nasłuchiwanie IGMP, obsługa Syslog, obsługa DiffServ, obsługa IPv6, obsługa STP, obsługa RSTP, obsługa MSTP, tunelowanie, nasłuchiwanie DHCP, QoS, serwer DHCP, DAI, BFD, UDLD, obsługuje LLDP, MAC Address Notification, RSPAN, MIB, dynamiczna ochrona ARP, CoS, uwierzytelnianie 802.1x, PTP, filtrowanie IGMP, Storm Control, PROFINET v2, EtherNet/IP CIP Messaging, zabezpieczenie źródła IP, wsparcie Flex Link, REP, technologia SmartPort, PRP, BPDU, CIP Sync (IEEE 1588) |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.1s, IEEE 802.3ah, IEEE 802.1ah, IEEE 802.1ag, IEEE 802.1ae, IEEE 802.11n, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.3at, IEEE 802.11ac, IEEE 1588v2, IEEE 1613 |
| RAM | 1 GB |
| Pamięć fleszowa | 128 MB |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 12 x 1000Base-T RJ-45 4 x SFP uplink 1 x konsola RJ-45 1 x mini-USB Type B 12 x 1000Base-TX SFP |
| Gniazda rozszerzeń | 1 (całkowity) / 0 (wolna) x karta pamięci SD |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | 1 GB SD card |
| MTBF | 415,160 godziny |
| Zgodność z normami | CISPR 22 Klasa A, BSMI CNS 13438 Class A, CISPR 24, EN55024, EN55022 Klasa A, CB, EN 61000-6-1, EN 61000-4-4, EN 61000-4-2, EN 61000-4-3, EN 61000-4-6, ICES-003 Klasa A, EN 61000-4-5, EN 61000-6-2, EN 61000-4-11, RoHS, FIPS 140-2, EN 61000-4-8, EN 61000-6-4, IEC 60068-2-30, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6, UL 508, IEC 60529 IP30, CSA 22.2 No. 142, EN 61131-2, IEC 60068-2-64, EN 61000-4-9, EN 61000-4-29, EN50155, IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-52, IEC 60068-2-60, EN 50121-4, NOM-019-SCFI-1998, VCCI Class A, KN22, China RoHS, EN 50121-3-2, EN 61326, IEC 61163, CISPR 11 class A, EN 61000-4-18, IEC 61850-3, IEC/UL/CSA/EN 60950-1, IEC 60068-2-3, EN 61373, ISO 9223 |
| Zgodne z TAA | Tak |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | Cisco IOS LAN Base |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 44.5 cm |
| Głębokość | 35.6 cm |
| Wysokość | 4.45 cm |
| Waga | 5.78 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - zaawansowana wymiana części - 5 lat - czas reakcji: 10 dni |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | -40 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 75 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 5–95% (niekondensująca) |
| Min. temperatura przechowywania | -40 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 85 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | IE-4010-16S12P= |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







