5402 zł
Cena netto: 4 391,87 zł
Cena netto: 4 391,87 zł
SKU: CMICR-4PT
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Switch CISCO Catalyst dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny |
| Podtyp | Gigabit Ethernet |
| Porty | 4 x 10/100/1000 (PoE+) + 1 x 1000Base-T + 1 x combo Gigabit + 2 x USB-C |
| Zasilanie przez Ethernet | PoE+ |
| Wykonanie | Przepustowość przekazywania: 6 Gb/s Przepustowość przełączania: 12 Gb/s Szybkość przesyłania dalej (pakiety 64-bit): 8,928 Mp/s |
| Pojemność | Obsługuje VLANs: 64 Kanały portów: 4 Identyfikatory sieci VLAN: 4094 Kolejki: 4 |
| Wielkość tablicy adresów MAC | Liczba wpisów - 15 000 |
| Protokół zdalnego zarządzania | SNMP 3, DHCP, RMON |
| Metoda identyfikacji | MACAuth, TACACS+, RADIUS |
| Cechy | Bez chłodzenia, LACP, VTP, obsługuje LLDP, LLDP-MED, obsługa CoAP, Private VLAN, bezpieczne uruchamianie, EEE |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1x, IEEE 802.3az |
| RAM | 512 MB |
| Pamięć fleszowa | 256 MB |
| Wskaźniki statusu | Łącze/aktywność, PoE, status portu, prędkość |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 4 x 10/100/1000 Base-T (PoE) RJ-45 PoE+ 1 x Gigabit LAN 1 x 2 x USB-C |
| Różne | |
| Zgodność z normami | AS/NZS 60950-1, CAN/CSA C22.2 No. 60950-1, EN 60950-1, IEC 60950-1, UL 60950-1, AS/NZS CISPR22:2004 Class A, CISPR 22, CISPR 24, EN55022, EN55024, FCC CFR47 Part 15 A, ICES-003 issue 6:2016, KN32:2015, KN35:2015, RoHS, TCVN 7189: 2009, TCVN 7317:2003, V-3/2015.04, IEC 62368-1, UL 62368-1 |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | LAN Lite Software |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 15.24 cm |
| Głębokość | 13.45 cm |
| Wysokość | 4.5 cm |
| Waga | 940 g |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - zaawansowana wymiana sprzętu - dożywotnia - czas reakcji: następny dzień roboczy Wsparcie techniczne - 90 dni |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | -5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 5–95% (niekondensująca) |
| Min. temperatura przechowywania | -25 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 70 °C |
| Zakres wilgotności pamięci | 5–95% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | CMICR-4PT |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







