30220 zł
Cena netto: 24 569,11 zł
Cena netto: 24 569,11 zł
SKU: C9300L-24UXG4XE-RF
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Switch CISCO Catalyst dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Przełączniki z serii Cisco Catalyst 9300 to wiodąca platforma przełączająca Cisco dla przedsiębiorstw, zbudowana z myślą o bezpieczeństwie, IoT, mobilności i chmurze. Są następną generacją najczęściej wdrażanej platformy przełączania w branży. Przełączniki z serii Catalyst 9300 stanowią fundamentalny blok konstrukcyjny dla Software-Defined Access (SD-Access), wiodącej architektury korporacyjnej Cisco. Przy przepustowości do 480 Gb / s są one rozwiązaniem o największej gęstości w branży z najbardziej elastyczną architekturą uplink. Seria Catalyst 9300 to pierwsza zoptymalizowana platforma dla Wi-Fi 6 o wysokiej gęstości i 802.11ac Wave2. Wyznacza nowe maksima dla skali sieci. Przełączniki te są również gotowe na przyszłość, dzięki architekturze procesorów x86 i większej ilości pamięci, umożliwiając hostowanie kontenerów i uruchamianie aplikacji i skryptów innych firm natywnie w przełączniku. Seria Catalyst 9300 została zaprojektowana z myślą o technologii Cisco StackWise, zapewniając elastyczne wdrażanie z obsługą non-stop forwarding z Stateful Switchover (NSF/SSO), dla najbardziej odpornej architektury w rozwiązaniu stosowym (poniżej 50 ms). Wysoce odporna i wydajna architektura zasilania obejmuje Cisco StackPower, który zapewnia porty Cisco Universal Power over Ethernet (Cisco UPOE) i Power over Ethernet Plus (PoE +) o dużej gęstości. Przełączniki są oparte na architekturze Cisco Unified Access Data Plane 2.0 (UADP) 2.0, która nie tylko chroni inwestycję, ale także pozwala na większą skalę i wyższą przepustowość. Nowoczesny system operacyjny Cisco IOS XE z możliwością programowania oferuje zaawansowane funkcje bezpieczeństwa i konwergencję Internetu rzeczy (IoT). | |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 24 porty - L3 - Tak - wieżowy |
| Rodzaj obudowy | Montowany w szafie rack |
| Podtyp | Gigabit Ethernet |
| Porty | 24 x 10/100/1000 (UPOE) + 4 x 10 Gigabajtów SFP+ (uplink |
| Zasilanie przez Ethernet | UPOE |
| Budżet poE | 880 W |
| Wykonanie | Zdolność przełączania: 272 Gb/s Przełączanie pojemności z układaniem: 592 Gb/s Szybkość przekierowywania: 202,38 Mp/s Szybkość przesyłania z układaniem: 440,47 Mp/s |
| Pojemność | Trasy IPv4: 32000 Trasy IPv6: 16000 Skala multicast: 8000 Wpisy skali QoS: 5120 Wpisy skali ACL: 5120 Obsługuje VLANs: 4094 Wirtualny interfejs: 1000 |
| Wielkość tablicy adresów MAC | 32000 wpisów |
| Obsługiwane ramki Jumbo | 9198 bajtów |
| Protokół routingu | OSPF, RIP-1, RIP-2, EIGRP, VRRP, PIM-SM, EIGRP for IPv6, OSPFv3, PIM-SSM, policy-based routing (PBR), RIPng, MSTP |
| Protokół zdalnego zarządzania | SNMP 1, RMON 1, RMON 2, SNMP 3, SNMP 2c, CLI, NETCONF, RESTCONF, gRPC, IPv4, IPv6, YANG |
| Algorytm kodowania | AES 128 bitów, 256 bitów AES |
| Cechy | Obsługa ACL, QoS, Rapid PVST+, SRR, obsługuje PXE, Energy Efficient Ethernet, CoS, FNF, uwierzytelnianie 802.1x, bufor pakietów 16MB, obsługa DSCP, obsługuej MACsec, CoPP, Blue Beacon LED, ZTP, bezpieczne uruchamianie, PIM, FHS, obsługa PVLAN, CIR, moduł Cisco Trust Anchor, Cisco UADP 2.0, Cisco StackWise-320 technology |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.1s, IEEE 802.1ae, IEEE 1588v2, IEEE 802.1BA, IEEE 802.3bt, Wi-Fi CERTIFIED 6 |
| RAM | 8 GB |
| Pamięć fleszowa | 16 GB |
| Wskaźniki statusu | Status |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 16 x 1000Base-T RJ-45 60 W 4 x 10GBase-X SFP+ uplink 1 x stos sieciowy 1 x zarządzanie (LAN) RJ-45 1 x konsola 1 x USB 2.0 8 x 1/2.5/5/10GBase-T RJ-45 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy wewnętrznej - komponent podłączany na gorąco |
| Ilość zainstalowanych | 1 |
| Maksymalna obsługiwana ilość | 2 |
| Zasilanie nadmiarowe | Opcja |
| Moc wyjściowa | 1100 wat |
| Wymagane napięcie | AC 100-240 V (50 - 60 Hz) |
| Różne | |
| MTBF | 332,640 godziny |
| Zgodność z normami | CISPR 22 Klasa A, CISPR 24, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN55024, EN 61000-6-1, AS/NZS 60950-1, CCC, ICES-003 Klasa A, UL 60950-1, IEC 60950-1, EN 60950-1, RoHS, AS/NZS 3548 Klasa A, BSMI Class A, VCCI Class A, CNS 13438, EN 55022 Class A, FCC CFR47 Part 15 B Class A, EN 300 386, KN32, KN35, EN 55032 Class A, CISPR 32 Class A, CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1, TCVN 7189 Class A, V-3 Class A, TCVN 7317, CISPR 35 |
| Typ ceny | Fabrycznie regenerowany |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 44.5 cm |
| Głębokość | 4.4 cm |
| Wysokość | 48.8 cm |
| Waga | 7.13 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - wymiana - dożywotnia - czas reakcji: następny dzień roboczy Wsparcie techniczne - konsultacja - 90 dni |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | -5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 45 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 5–90% (niekondensująca) |
| Min. temperatura przechowywania | -40 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 70 °C |
| Zakres wilgotności pamięci | 5–90% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | C9300L-24UXG4XE-RF |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







