20775 zł
Cena netto: 16 890,24 zł
Cena netto: 16 890,24 zł
SKU: R4G55B
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: HP Inc.
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Switch HP SN3600B dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Czy masz trudności ze sprostaniem wymaganiom we/wy związanym z wirtualizacją w hiperskali, chmurą lub rosnącymi sieciami SAN opartymi na pamięciach flash? Przełącznik Fiber Channel HPE SN3600B z serii B zapewnia 32 Gb Fiber Channel (FC) Gen6 w ultra-gęstym formacie 1U i jest przystępny cenowo dla ograniczonych budżetów. Może zastąpić trzy generacje FC dzięki kompatybilności wstecznej z 4, 8 i 16 Gb FC, zapewniając ochronę inwestycji. Zaprojektowany z myślą o budowie infrastruktury gotowej do pracy w trybie flash, specjalnie dostosowuje się do potrzeb aplikacji biznesowych. Aplikacje wymagające większej przepustowości i niższych opóźnień mogą również korzystać z obsługi NVMe over FC ready. Prostota sieci SAN jest osiągana dzięki prostemu, 3-etapowemu procesowi instalacji, a wdrożenia sieci SAN z pamięcią masową HPE 3PAR all-flash są zautomatyzowane za pomocą oprogramowania HPE Smart SAN for HPE 3PAR. Niezawodność danych jest zwiększona dzięki korekcji błędów do przodu (FEC) poprzez automatyczne wykrywanie i odzyskiwanie błędów bitowych wraz z oprogramowaniem HPE Power Pack+, które utrzymuje wydajną kondycję sieci SAN. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 24 porty - Tak |
| Rodzaj obudowy | Montowany w szafie rack 1U |
| Podtyp | Fibre Channel |
| Porty | 8 x Kanał światłowodowy SFP+ 16 Gb + 16 x 32Gb Fibre Channel SFP+ Ports on Demand |
| Wykonanie | Opóźnienie między portami: 900 ns |
| Pojemność | Maksymalny rozmiar ramki: 2112 Bufory ramy: 2000 |
| Protokół zdalnego zarządzania | HTTP, SNMP 1, SNMP 3, HTTPS, CLI, LDAP, SSH, SSH-2, SFTP, SMI-S |
| Algorytm kodowania | SSL |
| Metoda identyfikacji | DH-CHAP, FCAP, RADIUS, Secure Shell v.2 (SSH2), TACACS+, LDAP |
| Cechy | Obsługa IPv6, RBAC, SCP, Trusted Switch, Secure RPC, obsługa Syslog, filtrowanie adresów IP |
| Wskaźniki statusu | Zasilanie, status |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 8 x 16Gb Fibre Channel SFP+ krótka fala 16 x 32Gb Fibre Channel SFP+ Ports on Demand 1 x szeregowo (RS-232) 1 x zarządzanie (Gigabit LAN) 1 x USB |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy wewnętrznej |
| Wymagane napięcie | AC 90-264 V (50/60 Hz) |
| Różne | |
| Zestaw do montowania w stojaku | Dołączony |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | Advanced Zoning, Advanced Web Tools, Advanced Fabric OS |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 42.88 cm |
| Głębokość | 30.66 cm |
| Wysokość | 4.29 cm |
| Waga | 5.76 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - dożywotnia |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10 - 85% (bez kondensacji) |
| Min. temperatura przechowywania | -25 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 70 °C |
| Zakres wilgotności pamięci | 10-90% nieskroplone |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | R4G55B |
| Dane producenta | HP Inc. 1501 Page Mill Road Palo Alto, CA 94304 Stany Zjednoczone Telefon: +1 650-857-1501 |
| Podmiot odpowiedzialny | HP Inc. Polska Sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska Telefon: +48 22 50 20 670 |
| Pomoc techniczna | https://support.hp.com/pl-pl |







