28159 zł
Cena netto: 22 893,50 zł
Cena netto: 22 893,50 zł
SKU: R8M25A
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: HP Inc.
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Switch HP FlexNetwork dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Seria przełączników HPE FlexNetwork 5520 HI zapewnia doskonałą wydajność, wysoką dostępność i łatwość zarządzania dzięki zaawansowanym funkcjom w warstwie dostępu i agregacji w średnich i dużych sieciach korporacyjnych. Przełączniki te zapewniają wyższą wydajność i zaawansowane funkcje L3 z obsługą większych tabel ARP/MAC i Longest Prefix Match (LPM). VXLAN i EVPN zapewniają większą skalowalność. Obsługa protokołów Virtual Router Redundancy Protocol (VRRP), Equal-Cost Multipath (ECMP) i Bi-directional Forwarding Detection (BFD) zapewnia odporność. Intelligent Resilient Framework (IRF) zapewnia wysoką dostępność. Obsługa funkcji IPv4/IPv6, OpenFlow i MPLS/VPLS zapewnia ochronę inwestycji i łatwe przejście z sieci IPv4 na IPv6. Przełączniki te zawierają również SmartMC bez dodatkowych kosztów, a w połączeniu z Intelligent Management Center (IMC) zapewnia zarówno wbudowane zarządzanie siecią, jak i lepszą widoczność sieci. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 24 porty - L3 - Tak - wieżowy |
| Rodzaj obudowy | Przepływ powietrza od boku do tyłu montowany w szafie rack 1U |
| Podtyp | 10 Gigabit Ethernet |
| Porty | 24 x 10/100/1000 + 4 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ |
| Wykonanie | Latencja (1000 Mb/s): 5 µs Opóźnienie (10 Gbps): 3 µs Przepustowość: 180 Mb/s Szybkość routowania / przełączania: 288 Gb/s |
| Pojemność | Wpisy w tabeli routingu IPv4: 32768 Wpisy w tabeli routingu IPv6: 16384 |
| Wielkość tablicy adresów MAC | 64K wpisów |
| Obsługiwane ramki Jumbo | 10000 bajtów |
| Maks. ilość części w wieży | 9 |
| Protokół routingu | OSPF, RIP, IS-IS, BGP, IGMPv2, IGMP, VRRP, PIM-SM, statyczne trasowanie IP, PIM-DM, IGMPv3, OSPF for IPv6, OSPFv3, PIM-SSM, routing statyczny IPv4, routing statyczny IPv6, ECMP, RIPng, IS-ISv6, BGP-4+, MPLS, Bidirectional Forwarding Detection (BFD), CIDR |
| Protokół zdalnego zarządzania | SNMP 1, RMON 1, RMON 2, SNMP, RMON 3, RMON 9, RMON, Telnet, SNMP 3, SNMP 2c, HTTP, TFTP, SSH, SSH-2, CLI, SCP, SNMP 6, NTP, ICMP, DHCP, RADIUS |
| Algorytm kodowania | SSL |
| Metoda identyfikacji | Secure Shell (SSH), RADIUS, TACACS, TACACS+, Secure Shell v.2 (SSH2), HWTACACS |
| Cechy | Sterowanie przepływem, przełączanie warstwy 3, obsługa DHCP, obsługa BOOTP, obsługa ARP, obsługa MPLS, obsługa VLAN, automatyczna funkcja uplink (auto MDI/MDI-X), nasłuchiwanie IGMP, obsługa Syslog, obsługa DiffServ, kolejkowanie WRR, obsługa IPv6, tryb pełnego dupleksu, WFQ, WRED, sFlow, obsługa STP, obsługa RSTP, obsługa VRRP, obsługa MSTP, nasłuchiwanie DHCP, obsługa ACL, QoS, obsługa RADIUS, serwer DHCP, snooping MLD, obsługa DLDP, RRPP, ECMP, BFD, STP Root Guard, obsługa IPv4, DWRR, obsługuje LLDP, przekaźnik DHCP, LACP, Port Security, Energy Efficient Ethernet, dynamiczna ochrona ARP, ochrona DHCP, MVRP, izolacja portów, SP, GARP, bufor pakietu 4MB, uwierzytelnianie 802.1x, ToS, obsługuej MACsec, obsługuje OpenFlow, VPLS, zabezpieczenie źródła IP, ICMP IRDP, Link Aggregation, VLAN Double Tagging (Q-in-Q), LLDP-MED, Smart Link, Guest VLAN, ARP proxy, taca wentylatora do wymiany podczas pracy, obsługa LPM, IRF Technology, zabezpieczenie BPDU, obsługa UDP, MRP, WRR |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3i, IEEE 802.3z, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3ac, IEEE 802.1s, IEEE 802.1ad, IEEE 802.3ah, IEEE 802.1v, ANSI/TIA-1057, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.1ak, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.1AX, IEEE 802.1r |
| RAM | 2 GB SDRAM |
| Pamięć fleszowa | 512 MB |
| Wskaźniki statusu | Zasilanie, system, tryb pracy |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 24 x 1000Base-T RJ-45 4 x Gigabit / 10Gbit LAN SFP+ 1 x szeregowo (konsola) 1 x zarządzanie RJ-45 1 x USB 2.0 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x gniazdo rozszerzające |
| Ilość zainstalowanych modułów (maks) | 0 (zainstalowane) / 1 (maks.) |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Zasilacz wewnętrzny (do instalacji) - komponent podłączany na gorąco |
| Maksymalna obsługiwana ilość | 2 |
| Moc wyjściowa | 2 A |
| Wymagane napięcie | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Różne | |
| Zestaw do montowania w stojaku | Dołączony |
| Zgodność z normami | EN55024, AS/NZS 60950-1, RoHS, FCC CFR47 Part 15, UL 60950-1, IEC 60950-1, EN 60950-1, EN 60825-1, GB 4943, EN 61000-4-29, ANSI C63.4-2009, EN 60825-2, IPv6 Ready, EN 61000-3-3:2008, EN 61000-3-2:2006+A1:2009+A2:2009, EAC, EN 61000-4-5:2006, EN 61000-4-6:2009, EN 61000-4-11:2004, EN 300 386 V1.6.1, EMC 2004/108/EC, VCCI V-3/2013.04 Class A, CISPR 24:2010, EN 55022:2010, CISPR 22:2008, EN 300 386, FDA 21 CFR, VCCI V-3/2012.04, EN 61000-4-3:2006, CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1, EN 61000-4-4:2012 |
| Typ ceny | CTO |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 44 cm |
| Głębokość | 36 cm |
| Wysokość | 4.36 cm |
| Waga | 6.7 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - dożywotnia |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | -5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 45 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 5–95% (niekondensująca) |
| Min. temperatura przechowywania | -40 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 70 °C |
| Zakres wilgotności pamięci | 5–95% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | R8M25A |
| Dane producenta | HP Inc. 1501 Page Mill Road Palo Alto, CA 94304 Stany Zjednoczone Telefon: +1 650-857-1501 |
| Podmiot odpowiedzialny | HP Inc. Polska Sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska Telefon: +48 22 50 20 670 |
| Pomoc techniczna | https://support.hp.com/pl-pl |







