121291 zł
Cena netto: 98 610,57 zł
Cena netto: 98 610,57 zł
SKU: N3K-C3548P-XL
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt CISCO NEXUS 3548-XL dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Przełącznik Cisco Nexus 3548 to kompaktowy, jednoslotowy przełącznik 10 Gigabit Ethernet zapewniający przełączanie warstwy 2 i 3 z szybkością linii przy bardzo niskim opóźnieniu. Przełącznik obsługuje wiodący w branży system operacyjny oprogramowania Cisco NX-OS, zapewniając klientom wszechstronne funkcje i funkcje, które są szeroko wdrażane na całym świecie. Cisco Nexus 3548 nie zawiera układów warstwy fizycznej, co pozwala na niskie opóźnienia i niskie zużycie energii. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 48 porty - L3 - Tak |
| Rodzaj obudowy | Przepływ powietrza tył-przód montowany w szafie rack 1U |
| Podtyp | 10 Gigabit Ethernet |
| Porty | 48 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ |
| Wykonanie | Zdolność przełączania: 960 Gb/s Przekazywanie: 720 Mp/s |
| Pojemność | Interfejsy wirtualne (VLANy): 4096 Wpisy ACL: 4096 Trasy IPv4 (Multicast): 24000 Wpisy w tablicę hostów (IPv4): 64000 Wystąpienia Rapid Spanning Tree Protocol: 512 Wystąpienia Multiple Spanning Tree Protocol: 64 |
| Wielkość tablicy adresów MAC | 64K wpisów |
| Obsługiwane ramki Jumbo | 9216 bajtów |
| Protokół routingu | OSPF, RIP-2, BGP, EIGRP, IGMPv2, HSRP, VRRP, OSPFv2, PIM-SM, statyczne trasowanie IP, IGMPv3, PIM-SSM, MSDP |
| Protokół zdalnego zarządzania | SNMP 1, SNMP 2, SNMP, RMON, Telnet, SNMP 3, SSH-2, CLI |
| Algorytm kodowania | AES |
| Metoda identyfikacji | RADIUS, TACACS+, MS-CHAP, Secure Shell v.2 (SSH2) |
| Cechy | Obsługa NAT, obsługa VLAN, obsługa Syslog, Broadcast Storm Control, kontrola nad szturmem pakietów multicast, obsługa STP, obsługa RSTP, obsługa VRRP, obsługa MSTP, nasłuchiwanie DHCP, obsługa ACL, obsługa Jumbo Frames, VRF-Lite, STP Root Guard, UDLD, Rapid PVST+, obsługa IPv4, przekaźnik DHCP, LACP, obsługa HSRP |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3z, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.3ae, IEEE 802.1s, IEEE 802.1ab (LLDP) |
| Pamięć fleszowa | 2 GB |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 1 x konsola RJ-45 tak 2 x 1000Base-T RJ-45 tak 48 x SFP+ 1 x USB |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy wewnętrznej - komponent podłączany na gorąco |
| Ilość zainstalowanych | 2 |
| Maksymalna obsługiwana ilość | 2 |
| Zasilanie nadmiarowe | Tak |
| Schemat zasilania nadmiarowego | 1+1 |
| Moc wyjściowa | 400 wat |
| Wymagane napięcie | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Różne | |
| Zgodność z normami | CISPR 22 Klasa A, BSMI CNS 13438 Class A, CISPR 24, EN 61000-3-2, VCCI Klasa A ITE, EN 61000-3-3, EN55024, AS/NZS 60950-1, ICES-003 Klasa A, FCC CFR47 Part 15, UL 60950-1 Second Edition, RoHS, GB 4943, CSA C22.2 No. 60950-1 Second Edition, EN 60950-1 Second Edition, IEC 60950-1 Second Edition, EN 55022 Class A, EN 300 386 |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 43.9 cm |
| Głębokość | 46.7 cm |
| Wysokość | 4.36 cm |
| Waga | 7.9 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - zaawansowana wymiana części - 1 rok - czas reakcji: 10 dni |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10 - 85% (bez kondensacji) |
| Min. temperatura przechowywania | -40 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 70 °C |
| Zakres wilgotności pamięci | 5–95% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | N3K-C3548P-XL |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







