1307 zł
Cena netto: 1 062,60 zł
Cena netto: 1 062,60 zł
SKU: USW-FLEX-XG
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Ubiquiti Networks
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Switch UBIQUITI USW-FLEX-XG dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 5 porty - Tak |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny |
| Podtyp | 10 Gigabit Ethernet |
| Porty | 4 x 100/1000/2.5G/5G/10GBase-T + 1 x 10/100/1000 (PoE+) |
| Zasilanie przez Ethernet | PoE+ |
| Wykonanie | Płynne przełączanie przepustowości: 41 Gb/s Zdolność przełączania: 82 Gb/s Szybkość przekierowywania: 61.012 Mpps |
| Cechy | Przycisk resetu, przełączanie warstwy 2, plastikowa obudowa, Zabezpieczenie przed wyładowaniami elektrostatycznymi 12 kV (wyładowanie kontaktowe), Zabezpieczenie przed wyładowaniami elektrostatycznymi 16 kV (wyładowanie przez szczelinę powietrzną), możliwość aktualizacji firmwaru, możliwość montowania na ścianie |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3at |
| Wskaźniki statusu | Zasilanie, status, łącze/aktywność |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 1 x 10/100/1000 Base-T RJ-45 PoE+ 4 x 100/1000/2.5G/5G/10GBase-T RJ-45 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy zewnętrznej |
| Moc wyjściowa | DC 5 V - 5 A |
| Wymagane napięcie | AC 90-264 V |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Zestaw do montażu ściennego |
| Zgodność z normami | FCC, IC |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 18.5 cm |
| Głębokość | 13.5 cm |
| Wysokość | 3.2 cm |
| Waga | 1.2 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | -5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 45 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10-90% nieskroplone |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | USW-FLEX-XG |
| Dane producenta | Ubiquiti Inc. 685 Third Avenue, 27th Floor New York, NY 10017 USA Telefon: +1 212-206-2260 Strona internetowa: www.ui.com |
| Pomoc techniczna | https://help.ui.com/hc/en-us |







