26096 zł
Cena netto: 21 216,26 zł
Cena netto: 21 216,26 zł
SKU: JL829A
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: HP Inc.
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Switch HP FlexNetwork dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Seria przełączników HPE FlexNetwork 5140 EI zapewnia skalowalność, wysoką dostępność i niski koszt TCO w warstwie dostępowej średnich i dużych sieci kampusowych. Seria ta oferuje QoS i bezpieczeństwo klasy korporacyjnej, układanie w stos Hewlett Packard Enterprise Intelligent Resilient Fabric (IRF), statyczny routing warstwy 3 i RIP, wygodne stałe porty uplink 10GbE, PoE+, ACL i IPv6 oraz zapewnia oszczędność energii dzięki Energy Efficient Ethernet. Seria przełączników HPE FlexNetwork 5140 EI obejmuje również Smart Management Center (SmartMC), wbudowane narzędzie do zarządzania siecią, które może być wykorzystywane bez dodatkowych kosztów przez małe i średnie sieci do scentralizowanego zarządzania i operacji. Seria może być również zarządzana za pomocą HPE Intelligent Management Center (IMC) w celu uzyskania pojedynczego widoku całej sieci. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 52 porty - L3 - smart |
| Rodzaj obudowy | Montowany w szafie rack 1U |
| Podtyp | Gigabit Ethernet |
| Porty | 48 x 10/100/1000 + 4 x 10 Gigabit Ethernet / 1 Gigabit Ethernet SFP+ |
| Wykonanie | Latencja (1000 Mb/s): 5 µs Opóźnienie (10 Gbps): 3 µs Przepustowość: 132 Mp/s Szybkość routowania / przełączania: 176 Gb/s |
| Pojemność | Wpisy w tabeli routingu IPv4: 512 Wpisy w tabeli routingu IPv6: 256 Identyfikatory sieci VLAN: 4094 |
| Wielkość tablicy adresów MAC | 16384 wpisów |
| Obsługiwane ramki Jumbo | 9216 bajtów |
| Protokół routingu | OSPF, RIP-1, RIP-2, IGMP, OSPFv2, IGMPv3, OSPFv3, routing statyczny IPv4, routing statyczny IPv6, CIDR |
| Protokół zdalnego zarządzania | SNMP 1, RMON 1, RMON 2, RMON 3, RMON 9, Telnet, SNMP 3, SNMP 2c, HTTPS, TFTP, CLI, NTP, ICMP, RADIUS |
| Algorytm kodowania | SSL |
| Metoda identyfikacji | RADIUS, TACACS+, Secure Shell v.2 (SSH2), HWTACACS |
| Cechy | Sterowanie przepływem, obsługa BOOTP, obsługa ARP, równoważenie obciążenia, obsługa VLAN, automatyczna funkcja uplink (auto MDI/MDI-X), nasłuchiwanie IGMP, obsługa DiffServ, wysoka niezwodność, tryb półdupleksu, tryb pełnego dupleksu, sFlow, obsługa STP, obsługa RSTP, obsługa VRRP, obsługa MSTP, obsługa ACL, QoS, CAR, serwer DHCP, snooping MLD, obsługa DLDP, STP Root Guard, przekaźnik DHCP, LACP, Port Security, Energy Efficient Ethernet, dynamiczna ochrona ARP, ochrona DHCP, MVRP, SPQ, izolacja portów, GARP, obsługuje OpenFlow, zabezpieczenie źródła IP, ICMP IRDP, Link Aggregation, VLAN Double Tagging (Q-in-Q), LLDP-MED, Smart Link, Guest VLAN, Ethernet OAM, ARP proxy, WRR, IRF Technology, zabezpieczenie BPDU, obsługa UDP, MRP |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3i, IEEE 802.3z, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3ac, IEEE 802.1s, IEEE 802.1ad, IEEE 802.3ah, ANSI/TIA-1057, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.1ak, IEEE 802.3az, IEEE 802.1AX, IEEE 802.1r |
| RAM | 512 MB SDRAM |
| Pamięć fleszowa | 256 MB |
| Wskaźniki statusu | System |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 48 x 1000Base-T RJ-45 4 x Gigabit / 10Gbit LAN SFP+ 1 x konsola RJ-45 tak 1 x micro-USB Złącze USB 5-pin tak |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy wewnętrznej |
| Moc wyjściowa | 44 wat |
| Wymagane napięcie | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Różne | |
| Zestaw do montowania w stojaku | Dołączony |
| Zgodność z normami | Plug and Play, CISPR 24, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN55024, ICES-003 Klasa A, RoHS, UL 60950-1, IEC 60950-1, WEEE, EN 60825-1, FCC Part 15 B Class A, EN 60825-2, IPv6 Ready, EN 300 386, FDA 21 CFR, AS/NZS CISPR 32 Class A, YD/T993, IEC 62368-1, EN 55032, CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1, VCCI-CISPR 32:2016 Class A, ETSI EN 300 386, EN 62368-1:2014/A11:2017, GB/T9254 |
| Lokalizacja | Angielski / Europa |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 44 cm |
| Głębokość | 23 cm |
| Wysokość | 4.36 cm |
| Waga | 3.5 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - dożywotnia |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | -5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 45 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10-90% nieskroplone |
| Min. temperatura przechowywania | -40 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 70 °C |
| Zakres wilgotności pamięci | 5–95% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | JL829A |
| Dane producenta | HP Inc. 1501 Page Mill Road Palo Alto, CA 94304 Stany Zjednoczone Telefon: +1 650-857-1501 |
| Podmiot odpowiedzialny | HP Inc. Polska Sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska Telefon: +48 22 50 20 670 |
| Pomoc techniczna | https://support.hp.com/pl-pl |







