7721 zł
Cena netto: 6 277,24 zł
Cena netto: 6 277,24 zł
SKU: C9200-24P-E-RF
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Switch CISCO Catalyst dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Seria Catalyst 9200 zapewnia doskonałe funkcje. Jest wysoce bezpieczna i zawsze włączona, a także zapewnia prostotę IT, co zapewnia doskonałe wrażenia za każdym razem. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 24 porty - L3 - smart - wieżowy |
| Rodzaj obudowy | Montowany w szafie rack |
| Podtyp | Gigabit Ethernet |
| Porty | 24 x 10/100/1000 (PoE+) |
| Zasilanie przez Ethernet | PoE+ |
| Wykonanie | Przepustowość zagregowana: 160 Gb/s Przepustowość przełączania: 128 Gb/s Szybkość przekierowywania: 190,4 Mp/s |
| Pojemność | Sieci wirtualne: 4 Wpisy w tabeli routingu IPv4: 4000 Wpisy w tabeli routingu IPv6: 2000 Wpisy skali ACL: 1600 Rozmiar bufora pakietu: 6 MB Identyfikatory sieci VLAN: 4096 Wirtualny interfejs: 1000 |
| Wielkość tablicy adresów MAC | 32000 wpisów |
| Obsługiwane ramki Jumbo | 9198 bajtów |
| Protokół routingu | OSPF, RIP-1, RIP-2, VRRP, PIM-SSM, policy-based routing (PBR), RIPng |
| Protokół zdalnego zarządzania | NETCONF, RESTCONF |
| Algorytm kodowania | AES 128 bitów |
| Cechy | Cisco StackWise Technology, EIGRP Stub Routing, FNF, obsługuej MACsec, wbudowany ASIC, CoPP, Blue Beacon LED, EEM, PIM, FHS, obsługa PVLAN, wsparcie DNA, Superior QoS |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.1s, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bz |
| RAM | 4 GB |
| Pamięć fleszowa | 4 GB |
| Wbudowane urządzenia | Znacznik RFID |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 24 x 10/100/1000 Base-T RJ-45 PoE+ - 30 W |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy wewnętrznej - komponent podłączany na gorąco |
| Maksymalna obsługiwana ilość | 2 |
| Zasilanie nadmiarowe | Opcja |
| Wymagane napięcie | AC 100-240 V (50 - 60 Hz) |
| Różne | |
| MTBF | 422,310 godziny |
| Zgodność z normami | Plug and Play, CISPR 22 Klasa A, CISPR 24, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN55024, EN 61000-6-1, AS/NZS 60950-1, CCC, ICES-003 Klasa A, UL 60950-1, IEC 60950-1, EN 60950-1, RoHS, AS/NZS 3548 Klasa A, BSMI Class A, VCCI Class A, CNS 13438, EN 55022 Class A, EN 300 386, KN32, KN35, EN 55032 Class A, CISPR 32 Class A, CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1, TCVN 7189 Class A, V-3 Class A, TCVN 7317, CISPR 35 |
| Typ ceny | Fabrycznie regenerowany |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | Cisco Network Essentials |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 4.4 cm |
| Głębokość | 44.5 cm |
| Wysokość | 35 cm |
| Waga | 5.5 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - zaawansowana wymiana części - dożywotnia - czas reakcji: następny dzień roboczy |
| Parametry środowiska | |
| Dopuszczalna wilgotność | 5–90% (niekondensująca) |
| Min. temperatura przechowywania | -40 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 70 °C |
| Zakres wilgotności pamięci | 5–90% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | C9200-24P-E-RF |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







