75564 zł
Cena netto: 61 434,15 zł
Cena netto: 61 434,15 zł
SKU: C9300X-12Y-A
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Switch CISCO Catalyst dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 12 porty - L3 - Tak - wieżowy |
| Rodzaj obudowy | Montowany w szafie rack 1U |
| Podtyp | 25 Gigabit Ethernet |
| Porty | 12 x 1/10/25 Gigabit SFP28 |
| Wykonanie | Zdolność przełączania: 1000 Gb/s Przełączanie pojemności z układaniem: 2000 Gb/s Szybkość przekierowywania: 744,04 Mp/s Szybkość przesyłania z układaniem: 1488 Mp/s |
| Pojemność | Wpisy w tabeli routingu IPv4: 39000 Flexible NetFlow entries: 64000 Bezpośrednie trasy IPv4: 24000 Pośrednie trasy IPv4: 15000 Wpisy w tabeli routingu IPv6: 19500 Identyfikatory sieci VLAN: 4094 Wirtualny interfejs: 1000 Tabela przepływu rutowania multicast: 8000 Wpisy skali QoS: 4000 Wpisy skali ACL: 5000 Wystąpienia PVST: 300 Porty Wirtualne STP PVST: 13000 Porty Wirtualne STP MST: 13000 Porty kierowane: 448 |
| Wielkość tablicy adresów MAC | 32000 wpisów |
| Obsługiwane ramki Jumbo | 9198 bajtów |
| Protokół routingu | OSPF, IS-IS, RIP-1, RIP-2, IGMP, VRRP, PIM-SM, OSPFv3, PIM-SSM, policy-based routing (PBR), RIPng |
| Protokół zdalnego zarządzania | SNMP 1, RMON 1, RMON 2, SNMP 3, SNMP 2c, CLI, NETCONF, RESTCONF |
| Cechy | Obsługa DHCP, tranking, obsługa Syslog, tryb pełnego dupleksu, SSO, CBWFQ, WRED, obsługa STP, obsługa ACL, QoS, NSR, RSPAN, MIB, technologia Cisco StackWise-480, technologia Cisco StackPower, FNF, MSDP, uwierzytelnianie 802.1x, bufor pakietów 16MB, klient FTP, obsługuej MACsec, 3 wentylatory, CoPP, VXLAN, AVC, SSM, Wireshark - zintegrowane, VLAN Double Tagging (Q-in-Q), EoMPLS, H-VPLS, Private VLAN, obsługa L3VPN, ERSPAN, SGT caching, SGACL, ITSM integration, integracja IPAM strony trzeciej, technologia Cisco StackWise-1T |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.1s, IEEE 802.3at |
| RAM | 16 GB |
| Pamięć fleszowa | 16 GB |
| Wskaźniki statusu | Status |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 24 x 1/10/25GBase-X SFP28 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy wewnętrznej |
| Moc wyjściowa | 715 wat |
| Wymagane napięcie | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Różne | |
| Zgodność z normami | CISPR 22 Klasa A, CISPR 24, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN55024, EN50082-1, EN 61000-6-1, EN 61000-4-4, EN 61000-4-2, EN 61000-4-3, EN 61000-4-6, CCC, ICES-003 Klasa A, EN 61000-4-5, UL 60950-1, IEC 60950-1, EN 60950-1, RoHS, AS/NZS 3548 Klasa A, BSMI Class A, VCCI Class A, EN 55022 Class A, FCC CFR47 Part 15 A, EN 300 386, TVCN 7317, VCCI V-3/2009 Class A, CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1 |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 44.5 cm |
| Głębokość | 40.9 cm |
| Wysokość | 4.39 cm |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - wymiana - dożywotnia - czas reakcji: następny dzień roboczy Wsparcie techniczne - konsultacja - 90 dni |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | -5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 45 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 5–90% (niekondensująca) |
| Min. temperatura przechowywania | -40 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 70 °C |
| Zakres wilgotności pamięci | 5–90% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | C9300X-12Y-A |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







