31191 zł
Cena netto: 25 358,54 zł
Cena netto: 25 358,54 zł
SKU: R7R97A
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: HP Inc.
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Switch HP SN3600B dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Czy masz trudności ze sprostaniem wymaganiom we/wy związanym z wirtualizacją w hiperskali, chmurą lub rosnącymi sieciami SAN opartymi na pamięciach flash? Przełącznik Fiber Channel HPE serii B SN3600B zapewnia 32 Gb Fiber Channel (FC) Gen6 w ultra-gęstym formacie 1U od 8 do 24 portów i jest przystępny cenowo dla ograniczonych budżetów. Może zastąpić trzy generacje FC dzięki wstecznej kompatybilności z 4, 8 i 16 Gb FC dla ochrony inwestycji. Zaprojektowany z myślą o budowie infrastruktury gotowej do pracy w trybie flash, dostosowuje się do potrzeb aplikacji biznesowych. Aplikacje wymagające większej przepustowości i niższych opóźnień mogą również korzystać z obsługi NVMe over FC ready. Prostota sieci SAN jest osiągana dzięki prostemu 3-etapowemu procesowi instalacji, a wdrożenia sieci SAN z pamięcią masową HPE 3PAR all-flash są zautomatyzowane za pomocą oprogramowania HPE Smart SAN for HPE 3PAR. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 8 porty - Tak |
| Rodzaj obudowy | Montowany w szafie rack 1U |
| Podtyp | Fibre Channel |
| Porty | 8 x 32Gb Fibre Channel SFP28 + 16 x Kanał Światłodowody 32 Gb Porty SFP28 na Żądanie |
| Wykonanie | Zagregowana przepustowość przełącznika: 768 Gb/s |
| Protokół zdalnego zarządzania | SNMP 1, SNMP 3, HTTP, HTTPS, SMI-S, SSH, SSH-2, CLI, SFTP, LDAP |
| Metoda identyfikacji | RADIUS, TACACS+, DH-CHAP, FCAP |
| Cechy | Obsługa Syslog, obsługa IPv6, filtrowanie adresów IP, SCP, RBAC, Trusted Switch, Secure RPC |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 8 x 32Gb Fibre Channel SFP28 krótka fala 16 x 32Gb Fibre Channel SFP28 Ports on Demand 1 x USB 1 x szeregowo RJ-45 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Zasilacz wewnętrzny (do instalacji) - komponent podłączany na gorąco |
| Maksymalna obsługiwana ilość | 1 |
| Zasilanie nadmiarowe | Opcja |
| Wymagane napięcie | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | Advanced Fabric OS, Advanced Web Tools, Advanced Zoning |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 42.88 cm |
| Głębokość | 30.66 cm |
| Wysokość | 4.29 cm |
| Waga | 5.76 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - części i robocizna - 1 rok - u użytkownika - czas reakcji: następny dzień roboczy |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10 - 85% (bez kondensacji) |
| Min. temperatura przechowywania | -25 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 70 °C |
| Zakres wilgotności pamięci | 10-90% nieskroplone |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | R7R97A |
| Dane producenta | HP Inc. 1501 Page Mill Road Palo Alto, CA 94304 Stany Zjednoczone Telefon: +1 650-857-1501 |
| Podmiot odpowiedzialny | HP Inc. Polska Sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska Telefon: +48 22 50 20 670 |
| Pomoc techniczna | https://support.hp.com/pl-pl |







