4410 zł
Cena netto: 3 585,37 zł
Cena netto: 3 585,37 zł
SKU: C9200L-24T-4G-E-RF
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Switch CISCO Catalyst dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Przełączniki z serii Cisco Catalyst 9200 rozszerzają moc sieci opartych na intencjach oraz innowacjach sprzętowych i programowych Catalyst 9000 na szerszy zestaw wdrożeń. Dzięki rodzinnemu rodowodowi przełączniki z serii Catalyst 9200 oferują prostotę bez kompromisów - są bezpieczne, zawsze włączone i uproszczone. Jako fundamentalne elementy składowe cyfrowej architektury sieci Cisco, przełączniki z serii Catalyst 9200 pomagają klientom uprościć złożoność, zoptymalizować IT i obniżyć koszty operacyjne, wykorzystując inteligencję, automatyzację i ludzką wiedzę, których żaden inny dostawca nie jest w stanie dostarczyć, niezależnie od tego, gdzie jesteś w podróży sieciowej opartej na intencjach. Przełączniki z serii Catalyst 9200 zapewniają funkcje bezpieczeństwa, które chronią integralność sprzętu, a także oprogramowania i wszystkich danych przepływających przez przełącznik. Zapewnia to odporność, dzięki której firma działa bez zakłóceń. W połączeniu z otwartymi interfejsami API Cisco IOS XE i programowalnością technologii UADP ASIC, przełączniki Catalyst 9200 Series zapewniają to, czego potrzebujesz teraz, z ochroną inwestycji w przyszłe innowacje. Dzięki pełnym możliwościom PoE +, redundancji zasilania i wentylatorów, przepustowości stosu do 160 Gb / s, modułowym łączom nadrzędnym, obsłudze funkcji warstwy 3 i łataniu na zimno, przełączniki Catalyst z serii 9200 są niezrównanym w branży rozwiązaniem o zróżnicowanej odporności i progresywnej architekturze zapewniającej opłacalny dostęp do oddziałów. | |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 24 porty - L3 - wieżowy |
| Rodzaj obudowy | Montowany w szafie rack |
| Podtyp | Gigabit Ethernet |
| Porty | 24 x 10/100/1000 + 4 x Gigabit SFP (uplink) |
| Wykonanie | Przepustowość zagregowana: 80 Gb/s Zdolność przełączania: 56 Gb/s Szybkość przekierowywania: 83,33 Mp/s |
| Pojemność | Sieci wirtualne: 1 Trasy IPv4: 11000 Wpisy w tabeli routingu IPv4: 3000 Wpisy w tabeli routingu IPv6: 1500 Skala multicast: 1000 Wpisy skali ACL: 1500 Wpisy FNF: 16000 Obsługuje VLANs: 1024 Wirtualny interfejs: 512 Kolejki priorytetowe na port: 8 |
| Wielkość tablicy adresów MAC | 16000 wpisów |
| Obsługiwane ramki Jumbo | 9198 bajtów |
| Protokół routingu | OSPF, RIP-1, RIP-2, EIGRP, VRRP, PIM-SM, EIGRP for IPv6, PIM-SSM, policy-based routing (PBR), RIPng, MSTP |
| Protokół zdalnego zarządzania | SNMP 1, RMON 1, RMON 2, SNMP 3, SNMP 2c, CLI, NETCONF, RESTCONF |
| Cechy | QoS, Cisco StackWise Technology, Rapid PVST+, SRR, obsługuje PXE, RSPAN, NetFlow, Energy Efficient Ethernet, MIB, CoS, FNF, uwierzytelnianie 802.1x, obsługa DSCP, obsługuej MACsec, bufor pakietu 6 MB, CoPP, SPAN, EEM, PIM, FHS, obsługa PVLAN, CIR |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.1s |
| RAM | 2 GB |
| Pamięć fleszowa | 4 GB |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 24 x 1000Base-T RJ-45 4 x 1000Base-X SFP uplink 1 x stos sieciowy 1 x zarządzanie (LAN) RJ-45 1 x konsola RJ-45 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy wewnętrznej - komponent podłączany na gorąco |
| Maksymalna obsługiwana ilość | 2 |
| Zasilanie nadmiarowe | Opcja |
| Wymagane napięcie | AC 100-240 V (50 - 60 Hz) |
| Różne | |
| MTBF | 531,030 godziny |
| Zgodność z normami | CISPR 22 Klasa A, CISPR 24, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN55024, EN 61000-6-1, AS/NZS 60950-1, CCC, ICES-003 Klasa A, UL 60950-1, IEC 60950-1, EN 60950-1, RoHS, AS/NZS 3548 Klasa A, BSMI Class A, VCCI Class A, CNS 13438, EN 55022 Class A, FCC CFR47 Part 15 B Class A, EN 300 386, KN32, KN35, EN 55032 Class A, CISPR 32 Class A, CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1, TCVN 7189 Class A, V-3 Class A, TCVN 7317, CISPR 35 |
| Typ ceny | Fabrycznie regenerowany |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 44.5 cm |
| Głębokość | 4.4 cm |
| Wysokość | 28.8 cm |
| Waga | 4.35 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - zaawansowana wymiana części - dożywotnia - czas reakcji: następny dzień roboczy |
| Parametry środowiska | |
| Dopuszczalna wilgotność | 5–90% (niekondensująca) |
| Min. temperatura przechowywania | -40 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 70 °C |
| Zakres wilgotności pamięci | 5–90% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | C9200L-24T-4G-E-RF |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







