1299 zł
Cena netto: 1 056,10 zł
Cena netto: 1 056,10 zł
SKU: GS316EPP-100PES
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Netgear
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt NETGEAR 16PT GE dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Zarządzany Zarządzanie przez stronę www
- Obsługa jakość serwisu (QoS)
- Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet: 16
- Wielkość tabeli adresów: 4000 wejścia Przepustowość rutowania/przełączania: 28 Gbit/s
- Lista kontrolna dostępu (ACL)
- DC Zasilacz dołączony Obsługa PoE
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 16 porty - Tak |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny, montowany na ścianie |
| Podtyp | Gigabit Ethernet |
| Porty | 15 x 10/100/1000 (PoE+) + 1 x SFP |
| Zasilanie przez Ethernet | PoE+ |
| Budżet poE | 231 W |
| Wykonanie | Przepustowość: 28 Gb/s |
| Pojemność | Bufor pamięci (kB): 192 Obsługuje VLANs: 64 Grupy multicast: 128 |
| Wielkość tablicy adresów MAC | 4K wpisów |
| Obsługiwane ramki Jumbo | 10000 bajtów |
| Protokół routingu | IGMP, IGMPv2, IGMPv3 |
| Protokół zdalnego zarządzania | DHCP, HTTP |
| Cechy | QoS, nasłuchiwanie IGMP, DoS protection, obsługa VLAN, zapobieganie powstawaniu pętli, wykrywanie pętli zwrotnej, Broadcast Storm Control, dublowanie portów, bez chłodzenia, harmonogramowanie PoE, PoE bez przerw, zapamiętaj i przekaż, EEE, WRR, VLAN Tagging, VLAN na bazie portu, Link Aggregation, przycinanie portu, blokuj nieznane multicast, klient DHCP, obsługa DSCP, CoS, ToS, tryb pełnego dupleksu, sterowanie przepływem, ochrona hasłem, test kabla, ograniczenie przepływności |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af |
| Wskaźniki statusu | Łącze/aktywność/prędkość, PoE, zasilanie, system, PoE max |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 15 x 1000Base-T RJ-45 PoE+ - 30 W 1 x 1000Base-X SFP |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy zewnętrznej |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Zestaw do montażu ściennego, gumowa nóżka |
| MTBF | 570,435 godziny |
| Zgodność z normami | FCC Part 15 Class B, EN 55032, EN55024, VCCI, ACMA, CSA, KC, BSMI |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 28.6 cm |
| Głębokość | 10.2 cm |
| Wysokość | 2.7 cm |
| Waga | 883 g |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 5 lat Gwarancja ograniczona - zasilacz - 2 lata Gwarancja ograniczona - konsultacja telefoniczna - 90 dni po rejestracji produktu |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 90% (niekondensująca) |
| Min. temperatura przechowywania | -20 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 70 °C |
| Zakres wilgotności pamięci | 95% (bez kondensacji) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | GS316EPP-100PES |
| Dane producenta | Netgear, Inc. 350 E. Plumeria Drive San Jose, CA 95134 Stany Zjednoczone Telefon: +1 408-907-8000 |
| Podmiot odpowiedzialny | Netgear International Limited 6th Floor, Penrose Two Penrose Dock T23 YY09, Cork Irlandia |
| Pomoc techniczna | https://www.netgear.com/support/ |







