3448 zł
Cena netto: 2 803,25 zł
Cena netto: 2 803,25 zł
SKU: MS510TXUP-100EUS
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Netgear
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt NETGEAR 8-Port Multi-Gigabit/10G dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Zarządzany L2+ Zarządzanie przez stronę www
- Obsługa jakość serwisu (QoS)
- Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet: 8
- Obsługa 10G
- Wielkość tabeli adresów: 32000 wejścia Przepustowość rutowania/przełączania: 140 Gbit/s
- Lista kontrolna dostępu (ACL)
- Możliwości montowania w stelażu
- Zasilacz dołączony Obsługa PoE
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 8 porty - L3 Lite - smart |
| Rodzaj obudowy | Montowany w szafie rack, stacjonarny |
| Porty | 4 x 100/1000/2.5G (PoE++) + 4 x 100/1000/2.5/5/10G (PoE++) + 2 x 10 Gigabajtów SFP+ (uplink |
| Zasilanie przez Ethernet | PoE++ |
| Budżet poE | 295 W |
| Wykonanie | Przepustowość materiału: 140 Gb/s Szybkość przesyłania dalej (pakiety 64-bit): 14,8 Mp/s Latencja przewodu miedzianego 2,5 Gb/s (pakiety 64 B): 5.903 µs Latencja przewodu miedzianego 2,5 Gb/s (pakiety 1518 B): 6.040 µs Latencja przewodu miedzianego 2,5 Gb/s (pakiety 9216 B): 6.079 µs Latencja przewodów miedzianych 10 Gbps (pakiety 64-bajtowe): 2.420 µs Latencja przewodów miedzianych 10 Gbps (pakiety 1518-bajtowe): 2.501 µs Latencja przewodu miedzianego 10 Gb/s (pakiety 9216 B): 2.499 µs Latencja światłowodów 10 Gbps (pakiety 64-bitowe): 1.257 µs Latencja światłowodów 10 Gbps (pakiety 1518-bajtowe): 1.337 µs Latencja przewodu światłowodowego 10 Gb/s (pakiety 9216 B): 1.348 µs |
| Pojemność | Rozmiar bufora pakietu: 2 MB Zgłoszenia ACL (wejście): 100 Obsługuje VLANs: 256 Grupy IGMP: 256 Kolejki priorytetów: 8 Wpisy DHCP snooping: 256 |
| Wielkość tablicy adresów MAC | 32000 wpisów |
| Obsługiwane ramki Jumbo | 10KB |
| Protokół routingu | IGMP, STP, RSTP, MSTP, IGMPv2, IGMPv3, MLD, MLDv2 |
| Protokół zdalnego zarządzania | IPv6, SNMP 1, SNMP 2c, SNMP 3, HTTP, HTTPS, RADIUS, RSTP, RMON 1, RMON 2, RMON 3, RMON 9, TACACS+ |
| Algorytm kodowania | TLS 1.2 |
| Metoda identyfikacji | RADIUS, Extensible Authentication Protocol (EAP), TACACS+ |
| Cechy | Obsługa ACL, uwierzytelnianie 802.1x, Zaawansowana jakość usługi, obsługa DSCP, zapobieganie atakom typu DoS, querier IGMP, nasłuchiwanie IGMP, ograniczanie wartości egress rate, EEE, test kabla, GVRP, Voice VLAN, obsługuje LLDP, LLDP-MED, LACP, zarządzane w chmurze, obsługuje VoIP, ZTP, nasłuchiwanie DHCP, zabezpieczone porty, zapobieganie powstawaniu pętli, dublowanie portów, podwójne obrazy oprogramowania, możliwość aktualizacji firmwaru, zapamiętaj i przekaż, WRR, SP, Broadcast Storm Control, kontrola nad szturmem pakietów multicast, kontrola nad szturmem pakietów unicast, Unknown Storm Control, sterowanie przepływem, tryb pełnego dupleksu, blokuj nieznane multicast, klient DHCP, Guest VLAN, obsługa DiffServ, wykrywanie pętli zwrotnej, klient DNS, BPDU, EAPOL, obsługa SNTP, UDP, obsługa Syslog, 3 wentylatory |
| Zgodność z normami | IEEE 802.1x, IEEE 802.1p, IEEE 802.3az, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.3x, IEEE 802.1D, IEEE 802.1w, IEEE 802.1s, UPnP |
| Procesor | : 1 GHz |
| RAM | 256 MB |
| Pamięć fleszowa | 64 MB |
| Wskaźniki statusu | Zasilanie, wentylator, łącze/aktywność/prędkość, PoE max |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 4 x 100/1000/2.5G RJ-45 PoE++ - 60 W 4 x 100/1000/2.5G/5G/10G RJ-45 PoE++ - 60 W 2 x 10GBase-X SFP+ uplink |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy wewnętrznej |
| Ilość zainstalowanych | 1 |
| Zużycie energii w trybie aktywności | 380 wat |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Gumowa nóżka |
| Zestaw do montowania w stojaku | Dołączony |
| MTBF | 848,553 godziny |
| Lokalizacja | Europa |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 33 cm |
| Głębokość | 20.6 cm |
| Wysokość | 4.3 cm |
| Waga | 2.51 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - wymiana - dożywotnia - czas reakcji: następny dzień roboczy |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 50 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 90% (niekondensująca) |
| Min. temperatura przechowywania | -20 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 70 °C |
| Zakres wilgotności pamięci | 95% (bez kondensacji) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | MS510TXUP-100EUS |
| Dane producenta | Netgear, Inc. 350 E. Plumeria Drive San Jose, CA 95134 Stany Zjednoczone Telefon: +1 408-907-8000 |
| Podmiot odpowiedzialny | Netgear International Limited 6th Floor, Penrose Two Penrose Dock T23 YY09, Cork Irlandia |
| Pomoc techniczna | https://www.netgear.com/support/ |







