94234 zł
Cena netto: 76 613,01 zł
Cena netto: 76 613,01 zł
SKU: C9600-LC-24C
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Switch CISCO Catalyst dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 24 porty |
| Rodzaj obudowy | Moduł plug-in |
| Porty | 24 x 100 Gigabit QSFP28 / 40 Gigabit QSFP28 |
| Wykonanie | Przepustowość: 2,4 Tb/s |
| Cechy | Obsługa IPv6, obsługa ACL, QoS, MACsec |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 24 x 100Gbit/40Gbit LAN QSFP28 |
| Różne | |
| MTBF | 710,750 godziny |
| Zgodność z normami | CISPR 22 Klasa A, CISPR 24, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN55024, AS/NZS 60950-1, ICES-003 Klasa A, Laser Class 1, FCC CFR47 Part 15, UL 60950-1, IEC 60950-1, EN 60950-1, AES-256, EN 300 386 V1.6.1, EN 55022 Class A, EN 300 386, EN 55032 Class A, CISPR 32 Class A, CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1, TCVN 7189 Class A, V-3 Class A, TCVN 7317 |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Cisco IOS XE 16.11.1 |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 38.1 cm |
| Głębokość | 39.88 cm |
| Wysokość | 4.32 cm |
| Waga | 3.48 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - wymiana - dożywotnia - czas reakcji: następny dzień roboczy |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | -5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 45 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10–95% (niekondensująca) |
| Min. temperatura przechowywania | -40 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 70 °C |
| Zakres wilgotności pamięci | 10–95% (niekondensująca) |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Zaprojektowany dla | P/N: C9606R, C9606R-10A, C9606R-1A, C9606R-48S-BN-A, C9606R-48Y24C-BN-A, C9606R-EDU |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | C9600-LC-24C |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







