15933 zł
Cena netto: 12 953,66 zł
Cena netto: 12 953,66 zł
SKU: IE-3400H-8FT-E
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Switch CISCO Catalyst dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 8 porty - Tak |
| Rodzaj obudowy | Montowany na ścianie |
| Podtyp | Fast Ethernet |
| Porty | 8 x 10/100 |
| Pojemność | Kolejki: 8 Grupy IGMP: 1000 Identyfikatory sieci VLAN: 256 Instancje STP: 128 ACL: 1500 |
| Wielkość tablicy adresów MAC | 8K wpisów |
| Protokół routingu | IGMPv2, IGMP, IGMPv3, MSTP, RSTP, STP |
| Protokół zdalnego zarządzania | SNMP 1, SNMP 2, RMON, Telnet, SNMP 3, HTTP, TFTP, SSH, SCP, NTP |
| Algorytm kodowania | 256 bitów AES |
| Metoda identyfikacji | Secure Shell (SSH), RADIUS, TACACS+ |
| Cechy | Obsługa DHCP, obsługa BOOTP, obsługa ARP, nasłuchiwanie IGMP, obsługa Syslog, obsługa DiffServ, Broadcast Storm Control, obsługa IPv6, kontrola nad szturmem pakietów multicast, kontrola nad szturmem pakietów unicast, obsługa STP, nasłuchiwanie DHCP, obsługa ACL, QoS, obsługa RADIUS, serwer DHCP, DAI, PVST+, UDLD, obsługa IPv4, bez chłodzenia, obsługuje LACP, obsługuje LLDP, przekaźnik DHCP, Port Security, RSPAN, MIB, uwierzytelnianie 802.1x, PTP, filtrowanie IGMP, zabezpieczenie źródła IP, REP, technologia SmartPort, ICMP, CIP Sync (IEEE 1588), querier IGMP, Voice VLAN, Guest VLAN, UDP, VTP v.3, BPDU Guard, Dying Gasp, VTP v.2 |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.1s, IEEE 802.3ah, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 1588v2 |
| RAM | 4 GB |
| Pamięć fleszowa | 1.5 GB |
| Wbudowane urządzenia | Czytnik kard SD |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 8 x Fast Ethernet 4 pin 1 x konsola 2 x alarm |
| Gniazda rozszerzeń | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x karta pamięci SD |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy wewnętrznej |
| Wymagane napięcie | DC 9.6 - 60 V |
| Wymagany prąd elektryczny | 3 A |
| Zużycie energii w trybie aktywności | 30.6 wat |
| Różne | |
| MTBF | 566,908 godziny |
| Zgodność z normami | EN55024, IEC 60529 IP66, IEC 60529 IP67, EN 61000-6-1, EN 61000-4-4, EN 61000-4-2, EN 61000-4-3, EN 61000-4-6, ICES-003 Klasa A, EN 61000-4-5, EN 61000-6-2, EN 61000-4-8, IEC 60950-1, EN 61000-6-4, IEC 60068-2-30, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-32, IEC 60068-2-6, EN 61326-1, IEC 60068-2-64, EN 61000-4-16, EN 61000-4-29, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-78, IEC 60068-2-31, EN 50121-4, VCCI Class A, CISPR 11 class A, UL 50E, EN 61000-4-10, EN 61000-4-18, IEC 61850-3, FCC CFR47 Part 15 B Class A, IEEE 1613, CNS 13438 Class A, EN 300 386, KN35, UL/CSA60950-1, AS/NZS CISPR 32 Class A, KN32 Class A, IEC 62368-1, IEEE 1588, IEC/EN/UL 60950-22, EN 60068-2-52, EN 60068-2-60, EN 60079-15, CB 60950-1, IEC 60079-0, IEC 60079-15, EN 60079-0, EN 55032/CISPR 32 Class A, CISPR 35, EN 61000-4-17, UL 121201, UL/CSA/EN 62368-1, EN 61850-3, UL/CSA 61010-2-201, IEC/EN 61010-2-201, UL/CSA 60079-0, UL/CSA 60079-15 |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 20.07 cm |
| Głębokość | 8 cm |
| Wysokość | 24.33 cm |
| Waga | 3.83 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - zaawansowana wymiana części - 5 lat - czas reakcji: 10 dni Wsparcie techniczne - 90 dni |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | -40 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 75 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 5–95% (niekondensująca) |
| Min. temperatura przechowywania | -40 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 85 °C |
| Zakres wilgotności pamięci | 5–95% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | IE-3400H-8FT-E |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







