2125 zł
Cena netto: 1 727,64 zł
Cena netto: 1 727,64 zł
SKU: GS524UP-100EUS
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Netgear
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt NETGEAR 24PT GE dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Nie zarządzany
- Obsługa jakość serwisu (QoS)
- Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet: 24
- Wielkość tabeli adresów: 8000 wejścia Przepustowość rutowania/przełączania: 48 Gbit/s
- Możliwości montowania w stelażu
- Zasilacz dołączony Obsługa PoE
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 24 porty - niezarządzalny |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny, montowany w szafie rack |
| Podtyp | Gigabit Ethernet |
| Porty | 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 16 x 10/100/1000 (PoE++) |
| Zasilanie przez Ethernet | PoE++ |
| Budżet poE | 480 W |
| Wykonanie | Płynne przełączanie przepustowości: 48 Gb/s Szybkość przesyłania dalej (1000 Mb/s): 1 448 000 pakietów na sekundę Opóźnienie (pakiety 64-bajtów): 12 µs |
| Wielkość tablicy adresów MAC | 8K wpisów |
| Obsługiwane ramki Jumbo | 9216 bajtów |
| Cechy | Automatyczna funkcja uplink (auto MDI/MDI-X), autonegocjacja, metalowa obudowa, bufor pakietów 192 KB, WRR, CoS, obsługa DSCP, 2 wiatraki |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt, IEEE 802.3az |
| Wskaźniki statusu | Łącze/aktywność, zasilanie, wentylator, PoE |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 24 x 10/100/1000 Base-T RJ-45 16 portów (PoE++)/8 portów (PoE+) - 60 W |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy wewnętrznej |
| Ilość zainstalowanych | 1 |
| Wymagane napięcie | AC 100-230 V (50/60 Hz) |
| Zużycie energii w trybie aktywności | 578.8 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 24.4 wat |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Gumowa nóżka |
| Zestaw do montowania w stojaku | Dołączony |
| MTBF | 809853.3 godziny |
| Zgodność z normami | Plug and Play, AS/NZS 62368.1, BSMI CNS 14336-1, EN 62368-1 Second Edition, EN60950-1 (2nd Edition), IEC 60950-1, IEC 62368-1, UL 62368-1 |
| Lokalizacja | Kraje Pacyfiku, Europa, Wielka Brytania |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 39 cm |
| Głębokość | 22 cm |
| Wysokość | 4.3 cm |
| Waga | 3.1 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - dożywotnia |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 50 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10-90% nieskroplone |
| Min. temperatura przechowywania | -20 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 70 °C |
| Zakres wilgotności pamięci | 10–95% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | GS524UP-100EUS |
| Dane producenta | Netgear, Inc. 350 E. Plumeria Drive San Jose, CA 95134 Stany Zjednoczone Telefon: +1 408-907-8000 |
| Podmiot odpowiedzialny | Netgear International Limited 6th Floor, Penrose Two Penrose Dock T23 YY09, Cork Irlandia |
| Pomoc techniczna | https://www.netgear.com/support/ |







