1523 zł
Cena netto: 1 238,21 zł
Cena netto: 1 238,21 zł
SKU: GS516UP-100EUS
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Netgear
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt NETGEAR 16PT GE dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Nie zarządzany
- Obsługa jakość serwisu (QoS)
- Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet: 16
- Wielkość tabeli adresów: 8000 wejścia Przepustowość rutowania/przełączania: 32 Gbit/s
- Możliwości montowania w stelażu
- Zasilacz dołączony Obsługa PoE
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 16 porty - niezarządzalny |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny, montowany w szafie rack |
| Podtyp | Gigabit Ethernet |
| Porty | 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 8 x 10/100/1000 (PoE++) |
| Zasilanie przez Ethernet | PoE++ |
| Budżet poE | 380 W |
| Cechy | Automatyczna funkcja uplink (auto MDI/MDI-X), autonegocjacja, metalowa obudowa |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt |
| Wskaźniki statusu | Łącze/aktywność, zasilanie, wentylator, PoE |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 16 x 10/100/1000 Base-T RJ-45 8 portów (PoE++) / 8 portów (PoE+) - 60 W |
| Różne | |
| Lokalizacja | Kraje Pacyfiku, Europa, Wielka Brytania |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 33 cm |
| Głębokość | 20.7 cm |
| Wysokość | 4.3 cm |
| Waga | 2.6 kg |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | GS516UP-100EUS |
| Dane producenta | Netgear, Inc. 350 E. Plumeria Drive San Jose, CA 95134 Stany Zjednoczone Telefon: +1 408-907-8000 |
| Podmiot odpowiedzialny | Netgear International Limited 6th Floor, Penrose Two Penrose Dock T23 YY09, Cork Irlandia |
| Pomoc techniczna | https://www.netgear.com/support/ |







