16833 zł
Cena netto: 13 685,37 zł
Cena netto: 13 685,37 zł
SKU: C9200L-48P-4X-E-RF
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Switch CISCO Ctlyst9200L48-prtPoE+ dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Przełączniki z serii Cisco Catalyst 9200 rozszerzają moc sieci opartych na intencjach oraz innowacjach sprzętowych i programowych Catalyst 9000 na szerszy zestaw wdrożeń. Dzięki rodzinnemu rodowodowi przełączniki z serii Catalyst 9200 oferują prostotę bez kompromisów - są bezpieczne, zawsze włączone i uproszczone. Jako fundamentalne elementy składowe cyfrowej architektury sieci Cisco, przełączniki z serii Catalyst 9200 pomagają klientom uprościć złożoność, zoptymalizować IT i obniżyć koszty operacyjne, wykorzystując inteligencję, automatyzację i ludzką wiedzę, których żaden inny dostawca nie jest w stanie dostarczyć, niezależnie od tego, gdzie jesteś w podróży sieciowej opartej na intencjach. Przełączniki z serii Catalyst 9200 zapewniają funkcje bezpieczeństwa, które chronią integralność sprzętu, a także oprogramowania i wszystkich danych przepływających przez przełącznik. Zapewnia to odporność, dzięki której firma działa bez zakłóceń. W połączeniu z otwartymi interfejsami API Cisco IOS XE i programowalnością technologii UADP ASIC, przełączniki Catalyst 9200 Series zapewniają to, czego potrzebujesz teraz, z ochroną inwestycji w przyszłe innowacje. Dzięki pełnym możliwościom PoE +, redundancji zasilania i wentylatorów, przepustowości stosu do 160 Gb / s, modułowym łączom nadrzędnym, obsłudze funkcji warstwy 3 i łataniu na zimno, przełączniki Catalyst z serii 9200 są niezrównanym w branży rozwiązaniem o zróżnicowanej odporności i progresywnej architekturze zapewniającej opłacalny dostęp do oddziałów. | |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 48 porty - L3 - Tak |
| Rodzaj obudowy | Montowany w szafie rack |
| Podtyp | Gigabit Ethernet |
| Porty | 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x 10 Gigabit SFP+ |
| Zasilanie przez Ethernet | PoE+ |
| Wykonanie | Przepustowość zagregowana: 80 Gb/s Zdolność przełączania: 176 Gb/s Szybkość przekierowywania: 261,9 Mp/s |
| Pojemność | Sieci wirtualne: 1 Adresy MAC: 16000 Trasy IPv4: 11000 Wpisy w tabeli routingu IPv4: 3000 Wpisy w tabeli routingu IPv6: 1500 Skala multicast: 1000 Wpisy skali ACL: 1500 Wpisy FNF: 16000 Wirtualny interfejs: 512 Liczba kolejek na port (wyjście): 8 |
| Obsługiwane ramki Jumbo | 9198 bajtów |
| Protokół routingu | OSPF, RIP, VRRP, policy-based routing (PBR), MSTP |
| Protokół zdalnego zarządzania | SNMP 1, RMON 1, RMON 2, SNMP 3, SNMP 2c, NETCONF, RESTCONF |
| Cechy | EIGRP Stub Routing, Rapid PVST+, SRR, RSPAN, CoS, FNF, obsługa DSCP, obsługuej MACsec, bufor pakietu 6 MB, CoPP, SSM, Blue Beacon LED, EEE, SPAN, EEM, PIM, FHS, obsługa PVLAN, Superior QoS, CIR |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.1s, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bz |
| RAM | 2 GB |
| Pamięć fleszowa | 4 GB |
| Wbudowane urządzenia | Znacznik RFID |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 48 x 1000Base-T RJ-45 PoE+ 4 x 10GBase-X SFP+ |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Zasilacz wewnętrzny (do instalacji) |
| Maksymalna obsługiwana ilość | 2 |
| Wymagane napięcie | AC 100-240 V |
| Różne | |
| MTBF | 346,270 godziny |
| Zgodność z normami | Plug and Play, CISPR 22 Klasa A, CISPR 24, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN55024, AS/NZS 60950-1, ICES-003 Klasa A, FCC CFR47 Part 15, UL 60950-1, IEC 60950-1, EN 60950-1, AES-128, RoHS, CNS 13438, EN 55022 Class A, EN 300 386, KN32, KN35, EN 55032 Class A, CISPR 32 Class A, CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1, TCVN 7189 Class A, V-3 Class A, TCVN 7317 |
| Typ ceny | Fabrycznie regenerowany |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | Cisco DNA Essentials, 48 portów, licencja na 3 Lata |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 44.5 cm |
| Głębokość | 4.4 cm |
| Wysokość | 28.8 cm |
| Waga | 5.5 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - zaawansowana wymiana części - dożywotnia - czas reakcji: następny dzień roboczy |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | C9200L-48P-4X-E-RF |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







