1133 zł
Cena netto: 921,14 zł
Cena netto: 921,14 zł
SKU: SG300-10MPPK9EU-RF
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt CISCO SG300-10MPPK9EU-RF Cisco dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Przełączniki Cisco serii 300 zapewniają idealne połączenie ceny, wydajności i możliwości w rozwiązaniu zaprojektowanym specjalnie dla małych firm. To szerokie portfolio niedrogich przełączników zarządzanych stanowi potężną podstawę do obsługi sieci biznesowej. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 10 porty - L3 - Tak |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny, montowany w szafie rack 1U |
| Podtyp | Gigabit Ethernet |
| Porty | 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x zestaw Gigabit SFP |
| Zasilanie przez Ethernet | PoE+ |
| Budżet poE | 124 W |
| Wykonanie | Zdolność przełączania: 20 Gb/s Przekazywanie (pakiet 64-bajtowy): 14,88 Mp/s |
| Pojemność | Reguły ACL: do 512 |
| Wielkość tablicy adresów MAC | 16K wpisów |
| Obsługiwane ramki Jumbo | 9216 bajtów |
| Protokół routingu | Routing statyczny IPv4 |
| Protokół zdalnego zarządzania | SNMP 1, RMON 1, RMON 2, RMON 3, RMON 9, Telnet, SNMP 3, SNMP 2c, HTTP, HTTPS, SSH, CLI |
| Algorytm kodowania | SSL |
| Metoda identyfikacji | Secure Shell (SSH), RADIUS, TACACS+ |
| Cechy | Przełączanie warstwy 3, przełączanie warstwy 2, obsługa DHCP, obsługa BOOTP, obsługa VLAN, nasłuchiwanie IGMP, obsługa Syslog, zapobieganie atakom typu DoS, dublowanie portów, obsługa DiffServ, kolejkowanie WRR, Broadcast Storm Control, obsługa IPv6, kontrola nad szturmem pakietów multicast, kontrola nad szturmem pakietów unicast, możliwość aktualizacji firmwaru, obsługa STP, obsługa RSTP, obsługa MSTP, obsługa TFTP, obsługa ACL, QoS, obsługa Jumbo Frames, snooping MLD, bez chłodzenia, Energy Efficient Ethernet, bufor pakietu 8MB |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.1s, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.3at, IEEE 802.3az |
| RAM | 128 MB |
| Pamięć fleszowa | 16 MB |
| Wskaźniki statusu | Szybkość transmisji portu, system, łącze/aktywność |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 8 x 1000Base-T RJ-45 PoE+ 2 x 1000Base-T RJ-45 1 x konsola DB-9 2 x 1000Base-X SFP |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy zewnętrznej |
| Wymagane napięcie | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Różne | |
| Dołączone przewody | 1 x kabel szeregowy |
| Zestaw do montowania w stojaku | Dołączony |
| MTBF | 945,042 godzina(y) |
| Zgodność z normami | UL 60950, CSA 22.2 No. 60950, FCC Part 15 A |
| Typ ceny | Regenerowany |
| Lokalizacja | Chiński (uproszczony), angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, japoński / Europa |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 27.94 cm |
| Głębokość | 17 cm |
| Wysokość | 4.45 cm |
| Waga | 1.24 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - wymiana - dożywotnia - czas reakcji: następny dzień roboczy Wsparcie techniczne - wsparcie przez Internet - 1 rok Wsparcie techniczne - konsultacja telefoniczna - 1 rok |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 45 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10-90% nieskroplone |
| Min. temperatura przechowywania | -20 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 70 °C |
| Zakres wilgotności pamięci | 10-90% nieskroplone |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | SG300-10MPPK9EU-RF |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







