2912 zł
Cena netto: 2 367,48 zł
Cena netto: 2 367,48 zł
SKU: GS348PP-100EUS
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Netgear
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt NETGEAR 48-Port Gb dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Nie zarządzany
- Obsługa jakość serwisu (QoS)
- Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet: 48
- 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T
- Wielkość tabeli adresów: 8000 wejścia Przepustowość rutowania/przełączania: 96 Gbit/s
- Możliwości montowania w stelażu
- Obsługa PoE
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 48 porty - niezarządzalny |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny, montowany w szafie rack |
| Podtyp | Gigabit Ethernet |
| Porty | 48 x 10/100/1000 (24 PoE+) |
| Zasilanie przez Ethernet | PoE+ |
| Budżet poE | 380 W |
| Wykonanie | Przepustowość: 96 Gb/s Przekazywanie (pakiet 64-bajtowy): 1 448 000 pakietów na sekundę Opóźnienie (pakiety 64-bajtów): < 4 µs WRR kolejki: 1:3:5:7:8:10:12:15 |
| Wielkość tablicy adresów MAC | 8K wpisów |
| Obsługiwane ramki Jumbo | 12288 bajtów |
| Cechy | Automatyczne wykrywanie urządzenia, automatyczna funkcja uplink (auto MDI/MDI-X), obsługa DiffServ, kolejkowanie WRR, CoS, 2 wiatraki, bufor pakietów 1,5MB, EEE |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3i, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3az |
| Wskaźniki statusu | Zasilanie, PoE, wentylator, łącze/aktywność/prędkość |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 48 x 10/100/1000 Base-T RJ-45 24 porty (PoE+) - 30 W |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy wewnętrznej |
| Wymagane napięcie | AC 120/230 V (50 - 60 Hz) |
| Zużycie energii w trybie aktywności | 410 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 10 wat |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Gumowa nóżka |
| Zestaw do montowania w stojaku | Dołączony |
| MTBF | 570,972 godziny |
| Zgodność z normami | UL, VCCI, CB, IC Class A, FCC Part 15 A, LVD, KC, RCM |
| Lokalizacja | Wielka Brytania, Europa |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 44 cm |
| Głębokość | 31 cm |
| Wysokość | 4.3 cm |
| Waga | 4.56 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 45 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10-90% nieskroplone |
| Min. temperatura przechowywania | -20 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 70 °C |
| Zakres wilgotności pamięci | 10-90% nieskroplone |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | GS348PP-100EUS |
| Dane producenta | Netgear, Inc. 350 E. Plumeria Drive San Jose, CA 95134 Stany Zjednoczone Telefon: +1 408-907-8000 |
| Podmiot odpowiedzialny | Netgear International Limited 6th Floor, Penrose Two Penrose Dock T23 YY09, Cork Irlandia |
| Pomoc techniczna | https://www.netgear.com/support/ |







