33753 zł
Cena netto: 27 441,46 zł
Cena netto: 27 441,46 zł
SKU: IE-5000-16S12P
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Switch CISCO IE-5000-16S12P dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 28 porty - Tak |
| Rodzaj obudowy | Montowany w szafie rack 1U |
| Podtyp | Gigabit Ethernet |
| Porty | 16 x Gigabit SFP + 12 x 10/100/1000 (PoE+) |
| Zasilanie przez Ethernet | PoE+ |
| Pojemność | Interfejsy wirtualne (VLANy): 1005 Grupy IGMP: 1000 Wpisy NAT: 128 |
| Wielkość tablicy adresów MAC | 16K wpisów |
| Protokół routingu | OSPF, BGP-4, IS-IS, RIP-2, EIGRP, IGMPv2, HSRP, IGMP, PIM-SM, PIM-DM, IGMPv3, EIGRP for IPv6, OSPF for IPv6, routing statyczny IPv4, policy-based routing (PBR), RIPng, Bidirectional Forwarding Detection (BFD) |
| Protokół zdalnego zarządzania | SNMP 1, SNMP 2, RMON, Telnet, SNMP 3, HTTP, TFTP, SSH, CLI, SCP |
| Metoda identyfikacji | Secure Shell (SSH), RADIUS, TACACS+ |
| Cechy | Obsługa NAT, obsługa BOOTP, nasłuchiwanie IGMP, obsługa Syslog, obsługa DiffServ, filtrowanie adresów MAC, Broadcast Storm Control, obsługa IPv6, tryb pełnego dupleksu, kontrola nad szturmem pakietów multicast, kontrola nad szturmem pakietów unicast, obsługa STP, obsługa RSTP, obsługa MSTP, nasłuchiwanie DHCP, QoS, obsługa DOM, serwer DHCP, VRF-Lite, DAI, BFD, UDLD, obsługuje LLDP, LACP, Port Security, RSPAN, obsługa HSRP, MIB, CoS, uwierzytelnianie 802.1x, PTP, filtrowanie IGMP, PROFINET v2, zabezpieczenie źródła IP, wsparcie Flex Link, REP, PRP, VTP, BPDU, ICMP, dwukierunkowo |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.1s, IEEE 802.3ah, IEEE 802.1ag, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.3at, IEEE 1588v2, IEEE 1613 |
| RAM | 1 GB |
| Pamięć fleszowa | 256 MB |
| Wbudowane urządzenia | Czytnik kard SD |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 12 x 1000Base-X SFP 12 x 1000Base-T RJ-45 PoE+ 4 x SFP uplink 1 x mini-USB Type B 1 x konsola RJ-45 1 x wejście antenowe |
| Gniazda rozszerzeń | 1 (całkowity) / 0 (wolna) x karta pamięci SD |
| Zasilanie | |
| Zasilanie nadmiarowe | Tak |
| Schemat zasilania nadmiarowego | 1+1 |
| Zużycie energii w trybie aktywności | 90 wat |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | 1 GB SD card |
| MTBF | 390,190 godziny |
| Zgodność z normami | CISPR 22 Klasa A, CISPR 24, EN55024, CB, EN 61000-6-1, EN 61000-4-4, EN 61000-4-2, EN 61000-4-3, EN 61000-4-6, ICES-003 Klasa A, EN 61000-4-5, EN 61000-6-2, EN 61000-4-11, RoHS, FCC CFR47 Part 15, EN 61000-4-8, UL 60950-1, IEC 60950-1, EN 60950-1, EN 61000-6-4, IEC 60068-2-30, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6, UL 508, EN 61131-2, IEC 60068-2-64, EN 61000-4-9, EN 61000-4-29, IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-14, EN 50121-4, IP30, NOM-019-SCFI-1998, VCCI Class A, KN22, KN24, China RoHS, EN 50121-3-2, EN 60529, EN 61326, AS/NZS CISPR22:2004 Class A, CISPR 11 class A, EN 61000-4-18, IEC 61850-3, IEC 60068-2-3, EN 61373, ISO 9223, CNS13438:2006 Class B, EN 55022 Class A, EN 50155 |
| Zgodne z TAA | Tak |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | Cisco IOS LAN Base |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 44.5 cm |
| Głębokość | 35.6 cm |
| Wysokość | 4.5 cm |
| Waga | 6.21 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - zaawansowana wymiana części - 5 lat - czas reakcji: 10 dni |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | -40 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 74 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 5–95% (niekondensująca) |
| Min. temperatura przechowywania | -40 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 85 °C |
| Zakres wilgotności pamięci | 5–95% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | IE-5000-16S12P |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







