13353 zł
Cena netto: 10 856,10 zł
Cena netto: 10 856,10 zł
SKU: XSM4316PB-100NES
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Netgear
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt NETGEAR M4300 Managed dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Zarządzany L3
- Obsługa jakość serwisu (QoS)
- Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet: 16 Port konsoli: RJ-45/Mini-USB
- Obsługa 10G
- Wielkość tabeli adresów: 16000 wejścia Przepustowość rutowania/przełączania: 320 Gbit/s
- Lista kontrolna dostępu (ACL)
- 1U Możliwości montowania w stelażu Produkt stackowalny
- Zasilacz dołączony Obsługa PoE
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 16 porty - L3 - Tak - wieżowy |
| Rodzaj obudowy | Montowany w szafie rack 1U |
| Podtyp | 10 Gigabit Ethernet |
| Porty | 16 x 100/1000/2.5G/5G/10GBase-T (PoE+) |
| Zasilanie przez Ethernet | PoE+ |
| Budżet poE | 500 W |
| Wykonanie | Zmiana szerokości pasma fabrycznego: 480 Gb/s Przepustowość: 238 Mp/s |
| Pojemność | Rozmiar bufora pakietu: 16 MB |
| Wielkość tablicy adresów MAC | 16K wpisów |
| Obsługiwane ramki Jumbo | 9KB |
| Protokół routingu | RIP-2, IGMP, VRRP, OSPFv2, PIM-SM, statyczne trasowanie IP, PIM-DM, OSPFv3, PIM-SSM, ECMP, policy-based routing (PBR), MLD, MSTP, RSTP |
| Protokół zdalnego zarządzania | SNMP, RMON, Telnet, SNMP 3, HTTP, HTTPS, SSH-2, CLI, SCP, SFTP, DHCP, IPv4, IPv6, RSTP, TACACS+, RADIUS |
| Algorytm kodowania | SHA, MD5, SSL 3.0, RSA 2048-bit, 256-bit SHA-2, 512-bit SHA-2, TLS 2.0 |
| Metoda identyfikacji | RADIUS, TACACS+, Secure Shell v.2 (SSH2) |
| Cechy | Obsługa BOOTP, obsługa ARP, automatyczna funkcja uplink (auto MDI/MDI-X), zapobieganie atakom typu DoS, obsługa DiffServ, Broadcast Storm Control, kontrola nad szturmem pakietów multicast, kontrola nad szturmem pakietów unicast, obsługa SNTP, NSF, sFlow, PVST+, UDLD, obsługuje LLDP, przekaźnik DHCP, LACP, RSPAN, PVRST, MIB, podwójne obrazy oprogramowania, CoS, PTP, STRG, AAA, UDP, PIM |
| Zgodność z normami | IEEE 802.1p, IEEE 802.3af, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.1s, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.1AX |
| Procesor | : 800 MHz |
| RAM | 1 GB |
| Pamięć fleszowa | 256 MB |
| Wskaźniki statusu | Status |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 16 x 100/1000/2.5G/5G/10GBase-T RJ-45 PoE+ 1 x zarządzanie (Gigabit LAN) RJ-45 1 x szeregowo (RS-232) RJ-45 1 x konsola (mini USB) 1 x USB Type A |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy wewnętrznej |
| Ilość zainstalowanych | 1 |
| Maksymalna obsługiwana ilość | 1 |
| Moc wyjściowa | 600 wat |
| Wymagane napięcie | AC 120/230 V |
| Zużycie energii w trybie aktywności | 610 wat |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS |
| Charakterystyka | Przepływ powietrza od przodu do tyłu |
| Różne | |
| MTBF | 690,301 godziny |
| Zgodność z normami | SCCP |
| Lokalizacja | Stany Zjednoczone, Europa |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 21.2 cm |
| Głębokość | 34.5 cm |
| Wysokość | 4.4 cm |
| Waga | 3.22 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - dożywotnia |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | XSM4316PB-100NES |
| Dane producenta | Netgear, Inc. 350 E. Plumeria Drive San Jose, CA 95134 Stany Zjednoczone Telefon: +1 408-907-8000 |
| Podmiot odpowiedzialny | Netgear International Limited 6th Floor, Penrose Two Penrose Dock T23 YY09, Cork Irlandia |
| Pomoc techniczna | https://www.netgear.com/support/ |







