61092 zł
Cena netto: 49 668,29 zł
Cena netto: 49 668,29 zł
SKU: JL689A
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: HP Inc.
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Switch HP FlexFabric dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Seria przełączników HPE FlexFabric 5710 to specjalnie skonstruowane przełączniki do centrów danych typu top-of-rack, które są odpowiedzią na rozwój środowisk internetowych, chmurowych i gęsto zwirtualizowanych, które wymagają wysokowydajnej łączności serwerowej 1/10GbE, bezpośrednio podłączonej sieci pamięci masowej IP i zarządzania serwerami GbE out-of-band. HPE 5710 to rodzina stacjonarnych, wysokowydajnych przełączników 1/10GbE typu top-of-rack do centrów danych o niskich opóźnieniach, zaprojektowanych z myślą o łączności z serwerami w małych i średnich centrach danych. Seria przełączników HPE FlexFabric 5710 zapewnia wybór dopasowany do budżetu i środowiska IT, oferując różne gęstości portów i prędkości (1/10G) SFP+ lub 10BASE-T z opcjami szybkich łączy uplink 40 i 100GbE. Pomimo przystępnej ceny, seria przełączników HPE FlexFabric 5710 oferuje kompleksowy zestaw funkcji centrum danych, w tym pełną obsługę protokołów sieciowych warstwy 2, warstwy 3, IPv4 i IPv6 bez dodatkowych kosztów za te zaawansowane funkcje. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 24 porty - L3 - Tak |
| Rodzaj obudowy | Montowany w szafie rack 1U |
| Podtyp | 10 Gigabit Ethernet |
| Porty | 24 x 1 Gigabit / 10 Gigabit Ethernet + 6 x 40 Gigabit QSFP+ |
| Wykonanie | Przepustowość: 714 Mp/s Szybkość routowania / przełączania: 960 Gb/s Opóźnienie (10 Gbps): 2.5 µs |
| Pojemność | Wpisy w tabeli routingu IPv4: 16000 Wpisy w tabeli routingu IPv6: 8000 Interfejsy wirtualne (VLANy): 4094 Wpisy ARP: 68000 Statyczne wpisy ARP: 1000 |
| Wielkość tablicy adresów MAC | Liczba wpisów - 208 000 |
| Obsługiwane ramki Jumbo | Tak |
| Protokół routingu | OSPF, RIP, BGP-4, IS-IS, RIP-2, BGP, IGMPv2, IGMP, VRRP, OSPFv2, IGMPv3, OSPFv3, routing statyczny IPv4, routing statyczny IPv6, ECMP, RIPng, MPLS, Bidirectional Forwarding Detection (BFD) |
| Protokół zdalnego zarządzania | SNMP 1, Telnet, SNMP 3, SNMP 2c, TFTP, SSH, SSH-2, CLI, TACACS+ |
| Metoda identyfikacji | Secure Shell (SSH), RADIUS, TACACS, TACACS+, Secure Shell v.2 (SSH2) |
| Cechy | Sterowanie przepływem, obsługa DHCP, obsługa BOOTP, obsługa ARP, obsługa VLAN, nasłuchiwanie IGMP, obsługa Syslog, dublowanie portów, obsługa DiffServ, kolejkowanie WRR, obsługa IPv6, obsługa SNTP, WFQ, WRED, sFlow, snooping PIM, obsługa STP, obsługa RSTP, obsługa MSTP, tunelowanie, obsługa DCBX, kontrola przepływu oparta o priorytet, nasłuchiwanie DHCP, obsługa ACL, QoS, obsługa Jumbo Frames, snooping MLD, obsługa DLDP, ECMP, obsługa IPv4, obsługuje LLDP, przekaźnik DHCP, Port Security, DCB, kontrola dostępu dla poszczególnych stanowisk, MIB, synchronizacja czasu NTP, bufor pakietu 12MB, śledzenie FCoE, CoS, SP, IRF technology, obsługa DSCP, obsługuje FCoE, ToR, 5 gniazd tacy wentylatora |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ae, IEEE 802.1s, IEEE 802.1ad, IEEE 802.3ah, IEEE 802.1ag, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.1AX, IEEE 802.1Qbb, IEEE 802.1Qaz, IEEE 802.1Qau, IEEE 802.3ag |
| RAM | 4 GB SDRAM |
| Pamięć fleszowa | 1 GB |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 24 x Gigabit / 10Gbit LAN RJ-45 1 x 10/100/1000 Base-T tak 1 x zarządzanie SFP 1 x konsola (mini USB) 1 x szeregowo (konsola) |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Zasilacz wewnętrzny (do instalacji) - komponent podłączany na gorąco |
| Maksymalna obsługiwana ilość | 2 |
| Zasilanie nadmiarowe | Opcja |
| Schemat zasilania nadmiarowego | 1 1 (z opcjonalnie dołączanym zasilaczem) |
| Różne | |
| MTBF | 43,12 lata |
| Zgodność z normami | Certyfikat FCC Class A, CISPR 24, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN55024, AS/NZS 60950-1, ICES-003 Klasa A, RoHS, FCC CFR47 Part 15, UL 60950-1, IEC 60950-1, EN 60950-1, ANATEL, VCCI Class A, CNS 13438, KN32, KN35, AS/NZS CISPR 32 Class A, CNS 14336-1, TCVN 7189, EN 55032 Class A, CISPR 32 Class A, CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1, ETSI EN 300 386 |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 44 cm |
| Głębokość | 46 cm |
| Wysokość | 4.4 cm |
| Waga | 9.9 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 1 rok |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 45 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10-90% nieskroplone |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | JL689A |
| Dane producenta | HP Inc. 1501 Page Mill Road Palo Alto, CA 94304 Stany Zjednoczone Telefon: +1 650-857-1501 |
| Podmiot odpowiedzialny | HP Inc. Polska Sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska Telefon: +48 22 50 20 670 |
| Pomoc techniczna | https://support.hp.com/pl-pl |







