26179 zł
Cena netto: 21 283,74 zł
Cena netto: 21 283,74 zł
SKU: C9400-LC-48P
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Switch CISCO CATALYST dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 48 porty |
| Rodzaj obudowy | Moduł plug-in |
| Porty | 48 x 10/100/1000 |
| Zasilanie przez Ethernet | PoE+ |
| Obsługiwane ramki Jumbo | 9198 bajtów |
| Cechy | Obsługuej MACsec |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3af, IEEE 802.1ae, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 48 x 1000Base-T RJ-45 PoE+ |
| Zasilanie | |
| Zużycie energii w trybie aktywności | 65 wat |
| Różne | |
| MTBF | 771,720 godziny |
| Zgodność z normami | CISPR 22 Klasa A, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, AS/NZS 60950-1, ICES-003 Klasa A, Laser Class 1, FCC CFR47 Part 15, UL 60950-1, IEC 60950-1, EN 60950-1, RoHS, EN 300 386 V1.6.1, EN 55022 Class A, IEEE 1588, EN 55032 Class A, CISPR 32 Class A, CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1 |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Cisco IOS XE 16.8.1 lub nowsza wersja |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 4.06 cm |
| Głębokość | 37.9 cm |
| Wysokość | 37 cm |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - wymiana - dożywotnia - czas reakcji: następny dzień roboczy |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | -5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 45 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10–95% (niekondensująca) |
| Min. temperatura przechowywania | -40 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 70 °C |
| Zakres wilgotności pamięci | 10–95% (niekondensująca) |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Zaprojektowany dla | P/N: C9404R, C9404R=, C9404R-10A, C9404R-1A, C9404R-48U-BDL-EDU, C9404R-48U-BNDL-1A, C9404R-48U-BNDL-1E, C9404R-48U-BNDL-A, C9404R-48U-BNDL-E, C9407R, C9407R-10A, C9407R-1A, C9407R-96U-BDL-EDU, C9407R-96U-BNDL-1A, C9407R-96U-BNDL-1E, C9407R-96U-BNDL-A, C9407R-96U-BNDL-E, C9407R-P, C9410R, C9410R-1A, C9410R-96U-BDL-EDU, C9410R-96U-BNDL-1A, C9410R-96U-BNDL-1E, C9410R-96U-BNDL-A, C9410R-96UBNDLA-RF, C9410R-96U-BNDL-E, C9410R-P |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | C9400-LC-48P |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







