160329 zł
Cena netto: 130 348,78 zł
Cena netto: 130 348,78 zł
SKU: JQ077A
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: HP Inc.
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Switch HP HPN dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Seria przełączników HPE FlexFabric 5945 to przełączniki o wysokiej gęstości, bardzo niskich opóźnieniach i typu top-of-rack (ToR), idealnie nadające się do wdrożenia w warstwie agregacji lub dostępu do serwerów w dużych korporacyjnych centrach danych. HPE 5945 jest również wystarczająco wydajny do wdrożenia w warstwie rdzeniowej średnich przedsiębiorstw. Wraz ze wzrostem liczby zwirtualizowanych aplikacji i ruchu między serwerami, klienci potrzebują przełączników typu spine i ToR, które mogą spełnić ich wymagania dotyczące przepustowości. Dzięki HPE 5945 centra danych mogą teraz obsługiwać do 100 GbE na port, umożliwiając wydajną łączność z serwerami i obsługę środowisk wirtualnych. Seria przełączników HPE FlexFabric 5945 zapewnia opcje dopasowane do budżetu i środowiska IT dzięki bardzo niskim opóźnieniom i prędkości łącza, oferując różne gęstości portów i prędkości łączności 100GbE/40GbE/25GbE/10GbE spine/ToR. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 32 porty - L3 - Tak |
| Rodzaj obudowy | Montowany w szafie rack 1U |
| Podtyp | 100 Gigabit Ethernet |
| Porty | 32 x 100 Gigabit QSFP28 + 2 x Gigabit SFP |
| Wykonanie | Opóźnienie (pakiety 64-bajtów): 1 µs Przepustowość: 2024 Mp/s Szybkość routowania / przełączania: 6,6 Tb/s |
| Pojemność | Wpisy rutowania: 288000 Obsługuje VLANs: 4096 |
| Obsługiwane ramki Jumbo | 9416 bitów |
| Protokół routingu | OSPF, RIP, BGP-4, IS-IS, RIP-2, IGMP, VRRP, VRRPE, routing statyczny IPv6, BGP+ |
| Protokół zdalnego zarządzania | SNMP 1, Telnet, SNMP 3, SNMP 2c, SSH, CLI |
| Metoda identyfikacji | Secure Shell (SSH), RADIUS, TACACS+ |
| Cechy | Sterowanie przepływem, obsługa ARP, nasłuchiwanie IGMP, filtracja pakietów, dublowanie portów, filtrowanie adresów MAC, WFQ, sFlow, obsługa VRRP, obsługa MSTP, obsługa DCBX, obsługa ACL, QoS, obsługa DLDP, ECMP, BFD, obsługuje LLDP, podwójne obrazy oprogramowania, synchronizacja czasu NTP, ISSU, ECN, PFC, VXLAN, RBAC, EVPN, routing oparty na polityce, LLDP-MED, WRR, OAM support mechanism, ETS, IRF Technology, Rapid Convergence Spanning Tree Protocol |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.1s, IEEE 802.3ah, IEEE 802.1ag, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.1Qbb, IEEE 802.1Qaz |
| RAM | 8 GB SDRAM |
| Pamięć fleszowa | 1 GB |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 32 x 100Gbit LAN QSFP28 2 x Gigabit LAN SFP 1 x zarządzanie |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Zasilacz wewnętrzny (do instalacji) - komponent podłączany na gorąco |
| Maksymalna obsługiwana ilość | 2 |
| Zasilanie nadmiarowe | Opcja |
| Schemat zasilania nadmiarowego | 1 1 (z opcjonalnie dołączanym zasilaczem) |
| Różne | |
| Zgodność z normami | Certyfikat FCC Class A, CISPR 24, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN55024, AS/NZS 60950-1, ICES-003 Klasa A, FCC CFR47 Part 15, UL 60950-1, IEC 60950-1, EN 60950-1, VCCI Class A, FDA 21 CFR, EN 55032 Class A, CISPR 32 Class A, CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1, ETSI EN 300 386 |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 44 cm |
| Głębokość | 46 cm |
| Wysokość | 4.36 cm |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Waga transportowa | 10.4 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 1 rok |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 45 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 5–95% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | JQ077A |
| Dane producenta | HP Inc. 1501 Page Mill Road Palo Alto, CA 94304 Stany Zjednoczone Telefon: +1 650-857-1501 |
| Podmiot odpowiedzialny | HP Inc. Polska Sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska Telefon: +48 22 50 20 670 |
| Pomoc techniczna | https://support.hp.com/pl-pl |







