150133 zł
Cena netto: 122 059,35 zł
Cena netto: 122 059,35 zł
SKU: R0P14A
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: HP Inc.
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Switch HP SN6010C dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Przełącznik HPE StoreFabric SN6620C to wysokowydajne rozwiązanie sieciowe zaprojektowane z myślą o potrzebach nowoczesnych centrów danych i sieci korporacyjnych. Dzięki 48 portom 32Gb Fiber Channel SFP+ oferuje solidne opcje łączności do szybkiej transmisji danych i wydajnego zarządzania siecią. Przełącznik ten jest wyposażony w funkcje takie jak Dynamic Fabric Provisioning, Quality of Service (QoS) i Role-Based Access Control (RBAC), zwiększające jego wydajność operacyjną i łatwość użytkowania. Bezpieczeństwo jest priorytetem dla każdej sieci, a SN6620C rozwiązuje ten problem dzięki kompleksowym funkcjom bezpieczeństwa, w tym uwierzytelnianiu RADIUS i TACACS+, bezpiecznemu kopiowaniu (SCP) i usługom serwera/klienta SFTP. Dodatkowo, zagregowana przepustowość na poziomie 1536 Gb/s sprawia, że jest on w stanie sprostać wymaganiom środowisk sieciowych o dużej przepustowości, co czyni go odpowiednim wyborem dla firm, które chcą zoptymalizować wydajność swoich centrów danych. Co więcej, SN6620C został zaprojektowany z myślą o efektywności energetycznej, oferując schemat redundancji zasilania 1 + 1 i możliwość podłączania na gorąco, aby zapewnić nieprzerwaną pracę. Jego obudowa do montażu w szafie rack i dołączony zestaw do montażu w szafie rack sprawiają, że jest to wszechstronny i zajmujący niewiele miejsca dodatek do każdego centrum danych. Przełącznik HPE StoreFabric SN6620C jest w stanie sprostać każdemu wyzwaniu, niezależnie od tego, czy chodzi o zwiększenie wydajności, bezpieczeństwa czy możliwości zarządzania siecią. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 48 porty - Tak |
| Rodzaj obudowy | Montowany w szafie rack 1U |
| Podtyp | Fibre Channel |
| Porty | 48 x 32Gb Fibre Channel SFP+ |
| Wykonanie | Pasmo globalne: 1536 Gb/s |
| Protokół zdalnego zarządzania | SNMP 1, SNMP 3, HTTP, SMI-S, SSH, CLI, HTTPS, SSH-2 |
| Metoda identyfikacji | RADIUS, TACACS+ |
| Cechy | Obsługa ISL, obsługa Syslog, zarządzalność, RBAC, SCP, klient SFTP, server SFTP, QoS, FPI monitoring, SDDQ, DFP, DPS, Enhanced BB Credit Recovery, FDMI, FSPF, System kanałów ISL, obsługa RSCN, RCS, SNS |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 48 x 32Gb Fibre Channel SFP+ 1 x 100Base-TX RJ-45 tak 1 x konsola RJ-45 tak 1 x USB Type A |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy wewnętrznej - komponent podłączany na gorąco |
| Ilość zainstalowanych | 2 |
| Maksymalna obsługiwana ilość | 2 |
| Zasilanie nadmiarowe | Tak |
| Schemat zasilania nadmiarowego | 1+1 |
| Wymagane napięcie | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Różne | |
| Zestaw do montowania w stojaku | Dołączony |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 43.9 cm |
| Głębokość | 56.6 cm |
| Wysokość | 4.37 cm |
| Waga | 8.6 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10 - 85% (bez kondensacji) |
| Min. temperatura przechowywania | -25 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 70 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | R0P14A |
| Dane producenta | HP Inc. 1501 Page Mill Road Palo Alto, CA 94304 Stany Zjednoczone Telefon: +1 650-857-1501 |
| Podmiot odpowiedzialny | HP Inc. Polska Sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska Telefon: +48 22 50 20 670 |
| Pomoc techniczna | https://support.hp.com/pl-pl |







